$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Profesionální účetnictví Irvine

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu. Profesionální účetní program může připravit studenty s účetními dovedností, které mohou být použity v různých průmyslových odvětvích. Příklady typických tř… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Profesionální účetní program může připravit studenty s účetními dovedností, které mohou být použity v různých průmyslových odvětvích. Příklady typických tříd jsou finančního a manažerského účetnictví, ekonomickou teorii, finance, daně, audit a analýzu finanční výkaz.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Irvine město byl naplánován a stanoveny Společností Irvine v roce 1960. To se rozrostla přechovávat více než 200.000 obyvatel v rámci svých hranic. Město bylo zařazeno mezi vrchol pět nejlepších míst k životu vůči svým kvalitním zařízeních a školách, které zahrnují celou řadu univerzit a vysokých škol.

Profesionální účetnictví Irvine. Získejte všechny informace o mistra v Profesionální účetnictví a obraťte se na školu v Irvine přímo!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
UC Irvine - Merage School of Business
Irvine, Spojené státy americké

Ať už jste čerstvý absolvent s bakalářským titulem v oboru účetnictví, který hledá poslední krok směrem k CPA, nebo někdo bez účetních zkušeností, který chce změnit kariéru, j ... +

Ať už jste čerstvý absolvent s bakalářským titulem v oboru účetnictví, který hledá poslední krok směrem k CPA, nebo někdo bez účetních zkušeností, který chce změnit kariéru, jednoletý nebo dvouletý Master of Professional na plný úvazek na Merage School Účetní program připravuje všechny kvalifikované studenty na úspěšnou kariéru. Náš učební plán se zaměřuje na kariéru a profesní rozvoj spolu s technickým mistrovstvím, abychom se ujistili, že jste připojeni k síti Merage School a připraveni na pozici po dokončení programu. Náš volitelný letní intenzivní program vás připraví na zahájení MPAc. Program MPAc je označen jako STEM a způsobilí studenti mají možnost požádat po absolvování až o 36 měsíců volitelného praktického výcviku (OPT). Toto delší trvání je obzvláště atraktivní pro společnosti, které mají zájem o poskytování sponzorství přistěhovalectví zahraničním studentům. Pro více informací o způsobilosti OPT a OPT STEM navštivte webové stránky Mezinárodního centra. -
Magistr
Denní studium
10 měsíce
Angličtina
Zář 2022
01 Čvn 2022
Kampus