MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Produktový design v Portugalsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Produktový design v Portugalsko

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

návrh výrobku programy mohou poskytovat různé metody učení v jejich Osnova. Zatímco mnozí zdůrazňují, že tradiční přednášky, semináře a workshopy, některé programy nabízejí také praktické cvičení kurzů, které umožňují studentům vytvořit skutečné návrhy na trh.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Kombinované studium magisterské studium Produktový design v Portugalsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Produktový design v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Produktový design, Portugalsko Filter

Mistr Inženýrství Návrhů Produktů

Polytechnic of Leiria
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
24 měsíce
22 Dub 2021
Angličtina
Kampus

Cílem tohoto magisterského programu je poskytnout integrovanou sadu dynamických dovedností, silně založenou na technických a vědeckých znalostech.

Čtěte více

Mistr v designu produktu a prostoru

IADE
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Portugalština
Kampus

Master in Product and Space Design je věnován výzkumu v oblasti designu produktů a prostoru. Při vytváření projektů produktů a prostoru je nezbytný iterační proces návrhu. ...

Čtěte více