MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Produktový design v Francie - Nantes - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Produktový design v Francie - Nantes

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

programy Design někdy umožňují volitelných odborných oblastí, které mohou studenti použít k zúžit své zaměření. Mnoho institucí nabízet design a domácí designové specializace měst. Kromě toho programy mohou pomoci studentům vytvořit propojení průmyslu a stáže, které mohou vést ke pracovních pozic po dokončení.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Nantes se nachází na řece Loiře v západní Francii. S počtu zaměstnanců o více než 550 tisíc obyvatel, město je šestý největší ve Francii. To má několik oblastí, volný čas a hostí několik festivalů. Nantes má dvě univerzity a mnoho vysokých škol po celém městě.

Kombinované studium magisterské studium Produktový design v Francie - Nantes - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Produktový design v Francie - Nantes Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Nantes zde!

1 Výsledky v Produktový design, Nantes Filter

Specialized Master in Bioresource Composites: Inovace a ekodesign

Ecole Superieure Du Bois
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Specializované magisterské studium v oboru biologických zdrojů: Inovace a ekodesign školí budoucí vedoucí pracovníky na vysoké úrovni v oblasti inovativních kompozitních mater ...

Čtěte více