MASTERSTUDIES

Filmová produkce Madrid

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Filmová produkce Madrid. Získejte všechny informace o mistra v Filmová produkce a obraťte se na školu v Madrid přímo!

1 Výsledky v Filmová produkce, Madrid Filter

Mistr ve filmu Směr a produkce

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido
Magistr
<
Denní studium
<
1200 hodiny
španělština
Kampus

Master in Cinema Management and Production je příležitost učit se v jedinečném prostředí založeném na dynamickém a participativním pracovním prostoru, který vás přiblíží metod ...

Čtěte více