MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Průmyslový design v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Průmyslový design v Jihoafrická republika - Johannesburg

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Mistr průmyslového designu je míra účelem výuky projekční praxi a myšlení, které mají být použity jako nástroj řízení. Jde o tvůrčí strategie a organizační učení. Absolventi budou schopni provádět v různých oblastech, jako jsou architektonické tvorby, vzdělávání nebo poradenství.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Kombinované studium magisterské studium Průmyslový design v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Průmyslový design v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

2 Výsledky v Průmyslový design, Johannesburg Filter

Ma V Designu (Průmyslový Design)

University of Johannesburg
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Účelem programu je rozvoj výzkumných pracovníků, kteří mohou přispět k znalostem průmyslového designu na pokročilé úrovni. Magisterský titul má výzkumnou složku a je získáván ...

Čtěte více

Ma v průmyslovém designu

University of Johannesburg
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum s minimálním vedením v oblasti související s průmyslovým designem a přispívat k produkci znalostí ...

Čtěte více