$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Průmyslový design Dánsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Průmyslový design se týká oblasti výroby, která zahrnuje tvorbu a stavebního výrobku. Průmysloví designéři pracují, aby zajistily, že forma položky sleduje svou fun… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Průmyslový design se týká oblasti výroby, která zahrnuje tvorbu a stavebního výrobku. Průmysloví designéři pracují, aby zajistily, že forma položky sleduje svou funkci a že výrobky zpracovatelského průmyslu fungovat, jak bylo zamýšleno jejich klienty.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Magisterské studium Průmyslový design Dánsko. Veškeré informace o magisterském studiu Průmyslový design v Dánsko. Kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu v Dánsku
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Designskolen Kolding
Kolding, Dánsko

V důsledku přechodu od industrializované společnosti ke společnosti založené na znalostech a komunikaci je průmyslový design disciplínou s rychlým rozvojem.

V důsledku přechodu od industrializované společnosti ke společnosti založené na znalostech a komunikaci je průmyslový design disciplínou s rychlým rozvojem. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Dánština
Zář 2022
Kampus