Dálkové magisterské studium Právo - Dálkové magisterské studium Právo hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Právo - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Právo

Právo

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Kázeň zákona je široká a plná historie. Studenti práva studovat pravidla zavedená společnost se řídí lidské chování. Zákon má mnoho dílčích oblastí, a to je dobrý nápad pro budoucí studenty práv mít specialitu zájem na mysli před maturitě.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Dálkové magisterské studium Právo - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Právo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Univerzitní / Interní Univerzitní Magisterský Titul V Oblasti Obchodního A Smluvního Práva

Universitat Rovira i Virgili
Campus nebo Online Denní studium 1 rok October 2018 Španělsko Tarragona Portugalsko Tomar Francie Bordeaux Barcelona + 5 více

Obchod a uzavírání smluv jsou rozhodující pro síly, které pohánějí ekonomiku kraje: průmyslu, obchodu, nemovitostí, služby, zemědělství a petrochemie. Tento magisterský titul nabízí pokročilý výcvik v soukromém právu rozhodném pro podniky a jednotlivce. Cílem je nabídnout interdisciplinární výcvik jako přidanou hodnotu k uspokojení poptávky po zaměření a strategie ve Španělsku, EU a ve světě v dobách růstu nebo krize ... [+]

magisterský titul v oboru podnikání a smluvního práva

Obchod a uzavírání smluv jsou rozhodující pro síly, které pohánějí ekonomiku kraje: průmyslu, obchodu, nemovitostí, služby, zemědělství a petrochemie. Tento magisterský titul nabízí pokročilý výcvik v soukromém právu rozhodném pro podniky a jednotlivce.

Cílem je nabídnout interdisciplinární výcvik jako přidanou hodnotu k uspokojení poptávky po zaměření a strategie ve Španělsku, v EU i ve světě v dobách růstu nebo krize.

Právnická fakulta nabízí speciální program, který umožňuje dosáhnout simultaneouly na magisterský titul v oboru právní praxe a dalších studií práv na úrovni magisterského studia, který umožňuje právní especialization. Další informace naleznete na webových stránkách Právnické fakulty... [-]