$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Právo Demokratická republika Kongo - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu. Právo a předpisy jsou soubory pravidel a pokynů vytvořených lidmi je třeba se řídit jinými lidmi. Dělení této oblasti zahrnují vše od mezinárodních vládních vztahů k zajištění… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Právo a předpisy jsou soubory pravidel a pokynů vytvořených lidmi je třeba se řídit jinými lidmi. Dělení této oblasti zahrnují vše od mezinárodních vládních vztahů k zajištění vhodných obchodních praktik.

Studenti, kteří chtěli dozvědět o kultuře specifické kuchyně a zábavy se mohou těšit školní docházky v Konžské demokratické republiky (Zair), protože jídlo a hudba jsou dva z země 's nejpopulárnější zábav. Stovky různých etnik nazývají domovské země, a francouzština je nejčastější z 242 mluvených jazyků.

Méně
Další informace o studiu Kongo DRK (Zair)
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Université Francophone du Congo
Goma, Demokratická republika Kongo

Master of zákona: právo soukromé a soudnictví, mezinárodní humanitární právo

Master of zákona: právo soukromé a soudnictví, mezinárodní humanitární právo -
Magistr
Denní studium
Francouzština
Kampus