Dálkové magisterské studium Právo a normy v Evropa - Dálkové magisterské studium Právo a normy v Evropa hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Právo a normy v Evropa - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Právo a normy v Evropa

Právo a normy

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

V závislosti na něčí preferencích a stal se profesionálem v právních a správních předpisů může vést jednoho k řadě různých členění. Mezi nejpopulárnější z těchto specializací je obchodní právo, regulační teorie a mezinárodní vztahy.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Dálkové magisterské studium Právo a normy v Evropa - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Právo a normy v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Čtěte více

Univerzitní / Interní Univerzitní Magisterský Titul V Oblasti Obchodního A Smluvního Práva

Universitat Rovira i Virgili
Campus nebo Online Denní studium 1 rok October 2018 Španělsko Tarragona Portugalsko Tomar Francie Bordeaux Barcelona + 5 více

Obchod a uzavírání smluv jsou rozhodující pro síly, které pohánějí ekonomiku kraje: průmyslu, obchodu, nemovitostí, služby, zemědělství a petrochemie. Tento magisterský titul nabízí pokročilý výcvik v soukromém právu rozhodném pro podniky a jednotlivce. Cílem je nabídnout interdisciplinární výcvik jako přidanou hodnotu k uspokojení poptávky po zaměření a strategie ve Španělsku, EU a ve světě v dobách růstu nebo krize ... [+]

magisterský titul v oboru podnikání a smluvního práva

Obchod a uzavírání smluv jsou rozhodující pro síly, které pohánějí ekonomiku kraje: průmyslu, obchodu, nemovitostí, služby, zemědělství a petrochemie. Tento magisterský titul nabízí pokročilý výcvik v soukromém právu rozhodném pro podniky a jednotlivce.

Cílem je nabídnout interdisciplinární výcvik jako přidanou hodnotu k uspokojení poptávky po zaměření a strategie ve Španělsku, v EU i ve světě v dobách růstu nebo krize.

Právnická fakulta nabízí speciální program, který umožňuje dosáhnout simultaneouly na magisterský titul v oboru právní praxe a dalších studií práv na úrovni magisterského studia, který umožňuje právní especialization. Další informace naleznete na webových stránkách Právnické fakulty... [-]