MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství Portugalsko - Zde naleznete magisterské studium

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství Portugalsko. Veškeré informace o magisterském studiu Potravinářství a nápojářství v Portugalsko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Potravinářství a nápojářství, Portugalsko Filter

Magistr v řízení kvality, hygieny a bezpečnosti potravin

IMF Business School Portugal
Online forma Kombinované 720 hodiny Přihlašování započato Portugalsko Portugalsko online

Mistr v oblasti bezpečnosti potravin a kvality umožňuje přizpůsobit vědecké poznatky v potravinářské oblasti právních předpisů v neustálé změny a aktualizovat kvalitativní normy platné v oblasti potravin. Studovat tento mistr vám také umožní získat znalosti o rozmanitosti potravinářského průmyslu, které existují na trhu a procesy, které se vztahují na každou z nich.

Magisterský studijní program v oboru enologie a vinohradnictví

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2020 Portugalsko Vila Real

Hlavní cíle magisterského studijního oboru enologie a vinohradnictví jsou: Pokročilé školení, doplnění a inovace prvního cyklu; Rozvoj vědeckých, technologických a odborných dovedností excelence; Zlepšení intervenčních kapacit v odvětví vína; Schopnost plánovat, inovovat a vyhodnocovat nové techniky a procesy nebo zlepšovat používané postupy; Mechanismy pro kritickou analýzu založenou na kontextu vinařství; Pokrok ve vytváření a aktualizaci znalostí a dovedností.