MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Jižní Amerika - Zde naleznete magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Jižní Amerika

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Národy Jižní Ameriky nabízejí silný zážitek s bohatou dobré architektury, styl vaření, keramiky, a tancem. S bohatou minulostí ve folklóru, studuje v Jižní Americe vám umožní dopřát v kultuře, která existovala po staletí.

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Jižní Amerika - Veškeré informace o magisterském studiu Potravinářství a nápojářství v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

1 Výsledky v Potravinářství a nápojářství, Jižní Amerika Filter

Gastronomii a kulinářské management - School of Management v pohostinství a cestovním ruchu

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas
Kampus Denní studium Březen 2020 Peru Lima

UPC nabízí kariérní Léčebné a kulinářský řízení, s posláním celistvosti vlaku a inovativní profesionálové vést udržitelný kulinářské a gastronomické rozvoj, který plánovat a řídit ekonomicky ziskové gastronomické projekty a trénovat nejlepší šéfkuchaři a podnikatelů, což jim nástroje nezbytné reprezentovat naši kulinářskou identitu a vytvořit si vlastní styl s pevnými argumenty.