MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž - Zde naleznete magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž - Veškeré informace o magisterském studiu Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paříž zde!

1 Výsledky v Potravinářství a nápojářství, Paříž Filter

MSc v mezinárodních potravinách

ESCP Europe Business School
Kampus Denní studium 15 měsíce Září 2020 Itálie Turín Francie Paříž + 2 více

Program je otevřen každému, kdo se zajímá o F