Filter
Magisterské studium
Francie Paříž Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž - Zde naleznete magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Magisterské studium Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž - Veškeré informace o magisterském studiu Potravinářství a nápojářství v Francie - Paříž Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paříž zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Potravinářství a nápojářství, Paříž

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
ESCP Europe Business School

Program je otevřen každému, kdo se zajímá o F ... [+]

Cíle programu

Pro úspěšnou kariéru v potravinách

Program je otevřen každému, kdo se zajímá o F

Po dokončení programu budou v nadnárodní společnosti nebo v malých a středních podnicích, v začínajícím nebo konsolidovaném podnikání v Evropě nebo po celém světě otevřeny více scénářů.

Inovativní a funkční

Tento MSc vám nabízí všechny prvky vysokoškolského magisterského programu s inovativním přístupem, který nabízí zkušenosti z první ruky s více než 20denními návštěvami firem, setkání s vrcholovými manažery z oblasti potravin

Hovorníci z známých mezinárodních společností pro potraviny a nápoje vám poskytnou tipy a triky na to, jak úspěšně vyvíjet nové produkty a nápady a jak zlepšit svou osobní síť.... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině