MASTERSTUDIES

Magisterské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Francie - Paříž - Zde naleznete magisterské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Francie - Paříž

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Magisterské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Francie - Paříž - Veškeré informace o magisterském studiu Potravinářský a nápojářský průmysl v Francie - Paříž Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paříž zde!

1 Výsledky v Potravinářský a nápojářský průmysl, Paříž Filter

MSc v mezinárodních potravinách

ESCP Europe Business School
Francie, Paříž + 13 Více
Manažerské kurzy
02 Sep 2020
<
Denní studium
<
15 měsíce
07 Jul 2020
Angličtina
Campus forma

Program je otevřen každému, kdo se zajímá o F

Čtěte více