MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Africe - Zde naleznete magisterské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Africe

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Může někdo jiný region může odpovídat rozmanitost a rozměr Africe? S imitable historii, krajinu a kulturní příspěvků, téměř žádné regiony nabízejí studium v ​​zahraničí setkat, že je náročnější a více uspokojující, pokud jde o studium.

Magisterské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Africe - Veškeré informace o magisterském studiu Potravinářský a nápojářský průmysl v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

1 Výsledky v Potravinářský a nápojářský průmysl, Africe Filter

Magistr V Hotelovém Managementu A Stravování

Ostelea Morocco
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Maroko Rabat

Výkonný Magisterský program v managementu hotelu a restaurace management byl vyvinut ve spolupráci s provozními a institucionálních hráčů v tomto odvětví s cílem poskytnout odpověď na problémy vázané na vývoj a růst odvětví na jedné straně, a potřeby trhu práce na straně druhé.