MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Portugalsko. Více informací a kontakty na magisterské studium v Portugalsko.

Portugalsko přitahuje lidi z celého světa, ať už přijíždějí za prací, studiem nebo na cestování. Mnoho zahraničních studentů již zjistilo, že magisterské studium v Portugalsku je nejen výborné vzdělání, ale také jedinečná příležitost získat cennou mezinárodní zkušenost, která může být cestou k pracovním příležitostem po celém světě. Portugalsko má co nabídnout každému, ať už se jedná o nádherné pláže, mírné podnebí, bohatou kulturu a historii, zajímavá města a mnoho památek, která stojí za to navštívit.

Nabídka na kvalitní magisterské studium v Portugalsku je bohatá. Mezi nejžádanější obory na magisterské studium v Portugalsku patří ekonomie, obchod, finance, informační technologie, turismus, mezinárodní vývoj a evropská studia. Magisterské studium v Portugalsku studentům umožňuje získat akademické a kulturní obohacení, které umožňuje osobnostní růst a otevírá cestu k profesní kariéře.

Prohlédněte si nabídku na magisterské studium v Portugalsku níže na této stránce a najděte svůj vysněný program!

nalezené výsledky Filter

Magistr v marketingu

Catolica Porto Business School
Kampus Denní studium 3 semestry Kontaktuj školu Portugalsko Porto

Hlavním cílem MSc v marketingu je zajistit vztah mezi teorií a vyučovaným modelem a realitou problémů v dnešní marketingové činnosti. Proto máme tendenci co nejvíce používat empirický výukový přístup spolu s případovými studiemi.

Magistr v právu a řízení

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Kampus Denní studium Kombinované 2 semestry Říjen 2019 Portugalsko Porto + 1 více

V dnešním náročném a vyvíjejícím se kontextu vyžaduje schopnost pochopit složitost a dynamiku reality multidisciplinární přístup. MSc v právu a managementu poskytuje jasnou odpověď na tuto potřebu trhu, která nabízí jedinečnou příležitost k odborné přípravě profesionálů se solidními znalostmi v obou oborech.

MPhil v informatice - specializace v softwarovém inženýrství

Oporto Global University - Universidade Portucalense
Kampus Denní studium 2 - 2 roky Přihlašování započato Portugalsko Porto

Cílem výuky MPhil v informatice je pochopení technologie, její aplikace, rozvoj kritického myšlení a vědecké a technické komunikace. Kurz nabízí dvě specializace: Informační systémy (IS) a Softwarové inženýrství (SE), kde se předpokládá, že budou rozvíjet společnou znalostní základnu, zejména v oblasti modelování, vznikajících technologií, projektového řízení a technologických inovací; vzhledem k tomu, že tyto oblasti odbornosti jsou klíčem k oběma oblastem. Specializace však v oblasti informačních technologií poskytují různé dovednosti; Studenti SI budou schopni posílit podnikání pomocí technologie a řídit a vést SI intervenčních činností s využitím osvědčených postupů; Studenti ES budou schopni plánovat, řídit a provádět rozvojové aktivity vysoce komplexních softwarových systémů a využívat nově vznikající technologie.

Erasmus Mundus magistr v chemii, fyzikální chemii a materiálové vědě

Paris-Sud University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Orsay Itálie Genoa Polsko Poznań Portugalsko Porto + 6 více

Magisterský studijní program Erasmus Mundus v oboru chemie, fyzikální chemie a materiálů, Paris-Sud University . Master SERP je angličtina vyučovaná dvouletým programem financovaným z programu Erasmus Evropské komise

Lisabon je mezinárodní mistr v sociologii

ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa
Kombinace studia online a v kampusu 2 roky Září 2019 Portugalsko Lisbon

Přednášející z prestižních univerzit v Norsku, Portugalsku, Švédsku, Velké Británii a USA. Tento magisterský obor sociologie byl navržen tak, aby připravil mezinárodní vysoce kvalifikované výzkumné pracovníky, odborníky, odborníky, manažery, techniky, profesory a kandidáty na doktorské programy.

Studium Joint Graduate (magisterské studium): Mezinárodní magisterský studijní program sportu

Lithuanian Sports University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Litva Kaunas Německo Magdeburg Portugalsko Vila Real + 4 více

Studijní program je založen na intenzivním a aplikovaném studiu vědecké metodologie specifických oborových disciplín a na multidisciplinárních a interdisciplinárních perspektivách sportovních studií. Program je realizován s využitím prostředků mobility programu Erasmus. Studenti budou mít možnost studovat na třech vysokých školách.

Master v informačních technologiích a řízení systémů

Atlântica University
Kampus Kombinované 2 roky Září 2019 Portugalsko Barcarena

Cíle: rozvíjet znalosti a schopnosti studentů zapojit se do činností souvisejících s plánováním, vývojem a provozem informačních systémů a technologií (...) atd.

Mezinárodní mistr v pokročilém jílu věd (IMACS)

University of Poitiers
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Francie Poitiers Portugalsko Aveiro Brazílie Porto Alegre Řecko Heraklion + 6 více

IMACS je integrovaný Master of Science navrhl 4 institucí s širokým spektrem vedení v jílu vědě.

Magisterský titul v agronomické inženýrství

Universidade de Évora
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Portugalsko Evora

Toto školení doplňuje agronomické školení a související 1. cyklus, který zavádí více materiálů souvisejících s inženýrství aplikovaného na zemědělských věd a zemědělských hydrauliky a venkovských budov a prohlubující se více zemědělských surovin v oblasti Horto-pěstování ovoce, ochrana rostlin a biotechnologie.

Master in Advanced Materials: Inovativní recyklace

EIT RawMaterials Academy - AMIR
Kampus Denní studium 24 měsíce Září 2020 Francie Bordeaux Portugalsko Lisbon Německo Darmstadt Belgie Liège Španělsko Madrid Maďarsko Miskolc + 10 více

Program AMIR Master v oblasti pokročilých materiálů: Inovativní recyklace integruje hluboké technické znalosti o recyklaci materiálů s odbornou přípravou na vysoké úrovni o podnikání a inovacích, která studentům poskytuje dovednosti, které potřebují, aby se v odvětví recyklace stali změnami her. Jako magisterský program s označením EIT je projekt AMIR navržen a dodán konsorciem špičkových univerzit EU v oblasti surovin. Studenti AMIR studují v rámci svých školení ve dvou různých evropských zemích a dostávají řadu výhod, včetně letních škol, akcí zaměřených na vytváření sítí a finanční podpory od EIT RawMaterials. Veškerá výuka a hodnocení probíhá v angličtině.

Magistr v molekulární a mikrobiální biologii

University of Algarve
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Portugalsko Faro

Pokud hledáte hluboké porozumění mikrobiálním a jiným biologickým systémům, řízení od molekulární a buněčné organizace jednotlivce nebo komunity, aby se aplikovali v různých oblastech (environmentální, průmyslová a biomedicínská), pak přijďte a vyhledejte své nástroje v mikrobiální a molekulární biologii ( MMB) Hlavní program. Tento mistr byl akreditován komisí A3ES.

CLE v evropských literárních kulturách

University of Bologna
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Itálie Bologna Indie Dakar Portugalsko Lisbon Rusko Moscow Francie Mulhouse Mumbai Německo Strasburg + 11 více

Cílem kurzu CLE je poskytnout vysoce kvalitní přípravu, která odráží multikulturní aspekty Evropy. CLE Master Course je dvouletý akademický program na plný úvazek (120 ECTS), který se odehrává ve dvou až třech z osmi prestižních univerzit EU a mimo EU, které se účastní konsorcia.

Master v řízení služeb a technologií

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Kampus Denní studium 12 - 18 měsíce Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

Master v řízení služeb a technologií (MMST) je jedinečný pokročilý vzdělávací program v oblasti řízení technologií a operací (TOM), který se zaměřuje jak na oblast průmyslu, tak na oblast služeb. Cílem tohoto programu je rozvoj moderních, aktualizovaných, proaktivních, zodpovědných a společensky odpovědných manažerů, konkrétně zaměřených na obchodní operace. Absolventi jsou připraveni vyniknout, vést, učit se a stát se etickými (intra /) podnikateli na všech mezinárodních scénách.

Magistr v grafickém designu

Polytechnic of Leiria
Kampus Denní studium 24 měsíce Říjen 2019 Portugalsko Leiria

Program si klade za cíl poskytnout studentům koncepčních a praktických dovedností na vysoké profesionální úrovni v určitých oblastech grafického designu a komunikace pro více platforem.

Postgraduální studium v ​​oblasti řízení lidských zdrojů

Universidade Europeia
Kampus Denní studium 9 měsíce Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon Porto + 1 více

Cílem postgraduálního kurzu řízení lidských zdrojů s průřezovou technickou povahou je poskytnout studentům obecné dovednosti řízení lidí, v některých oblastech dosahovat prohloubení a odborné přípravy specifických technických dovedností v této oblasti řízení.