MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Portugalsko. Více informací a kontakty na magisterské studium v Portugalsko.

Portugalsko přitahuje lidi z celého světa, ať už přijíždějí za prací, studiem nebo na cestování. Mnoho zahraničních studentů již zjistilo, že magisterské studium v Portugalsku je nejen výborné vzdělání, ale také jedinečná příležitost získat cennou mezinárodní zkušenost, která může být cestou k pracovním příležitostem po celém světě. Portugalsko má co nabídnout každému, ať už se jedná o nádherné pláže, mírné podnebí, bohatou kulturu a historii, zajímavá města a mnoho památek, která stojí za to navštívit.

Nabídka na kvalitní magisterské studium v Portugalsku je bohatá. Mezi nejžádanější obory na magisterské studium v Portugalsku patří ekonomie, obchod, finance, informační technologie, turismus, mezinárodní vývoj a evropská studia. Magisterské studium v Portugalsku studentům umožňuje získat akademické a kulturní obohacení, které umožňuje osobnostní růst a otevírá cestu k profesní kariéře.

Prohlédněte si nabídku na magisterské studium v Portugalsku níže na této stránce a najděte svůj vysněný program!

nalezené výsledky Filter

MSc ve strojírenství a řízení výrobních systémů

Atlântica
Kampus Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Portugalsko Barcarena

2. cyklus inženýrství a řízení výrobních systémů v Atlântica , kurz, jehož cílem je prostřednictvím vědeckého přístupu zajistit solidní, pokročilé a aktualizované vzdělávání, prohloubení znalostí v řízení průmyslové výroby s cílem vytvořit vysoce kvalifikované odborníky kteří jsou kvalifikovaní v této oblasti a jsou schopni řešit problémy spojené s průmyslovými aplikacemi nebo usilovat o výzkumnou kariéru v této vědecké oblasti.

MPhil v globalizaci, ekonomii a právu

Oporto Global University - Universidade Portucalense
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Portugalsko Porto

V současné době je integrace do globální ekonomiky nevyhnutelnou podmínkou pro země, společnosti a další organizace. Přístup této reality je interdisciplinární, překračuje oblasti ekonomiky, práva a managementu. V důsledku vysoce multidimenzionálního charakteru globalizačního fenoménu je tento magisterský kurz zaměřen na podporu a šíření odborných znalostí o globalizaci, ekonomice a právu, včetně prvků managementu.

Magistr v podnikové ekonomiky

Catolica Porto Business School
Kampus Denní studium 3 semestry Kontaktuj školu Portugalsko Porto

Master in Business Economics je mezinárodní program nabízený v angličtině. Je vhodný pro bakaláře v oboru ekonomie, managementu a inženýrství s ambicí stát se špičkovými profesionály organizací.

Master v letecké údržbě technologie a řízení

Atlântica University
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Září 2019 Portugalsko Barcarena + 1 více

Cílem druhého cyklu studia v oblasti technologie a řízení letecké údržby je naplnit potřeby trhu práce a vyškolit odborníky s dovednostmi v oblasti údržby letectví nebo v dalších souvisejících oblastech, které jsou nezbytné pro inženýrské činnosti v stále rostoucím průmyslu v Portugalsku.

Magistr v právu a řízení

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Kampus Denní studium Kombinované 2 semestry Říjen 2019 Portugalsko Porto + 1 více

V dnešním náročném a vyvíjejícím se kontextu vyžaduje schopnost pochopit složitost a dynamiku reality multidisciplinární přístup. MSc v právu a managementu poskytuje jasnou odpověď na tuto potřebu trhu, která nabízí jedinečnou příležitost k odborné přípravě profesionálů se solidními znalostmi v obou oborech.

Master in Advanced Materials: Inovativní recyklace

EIT RawMaterials Academy - AMIR
Kampus Denní studium 24 měsíce Září 2019 Francie Bordeaux Portugalsko Lisbon Německo Darmstadt Belgie Liège Španělsko Madrid Maďarsko Egyetemváros + 10 více

Jako program označený EIT AMIR Master integruje školení na vysoké úrovni o podnikání a inovacích do svých učebních osnov a dává studentům dovednosti, které potřebují k tomu, aby se staly měniči v odvětví recyklace.

Lisabon je mezinárodní mistr v sociologii

ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa
Kombinace studia online a v kampusu 2 roky Září 2019 Portugalsko Lisbon

Přednášející z prestižních univerzit v Norsku, Portugalsku, Švédsku, Velké Británii a USA. Tento magisterský obor sociologie byl navržen tak, aby připravil mezinárodní vysoce kvalifikované výzkumné pracovníky, odborníky, odborníky, manažery, techniky, profesory a kandidáty na doktorské programy.

Erasmus Mundus magistr v chemii, fyzikální chemii a materiálové vědě

Paris-Sud University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Francie Orsay Itálie Genoa Polsko Poznań Portugalsko Porto + 6 více

Magisterský studijní program Erasmus Mundus v oboru chemie, fyzikální chemie a materiálů, Paris-Sud University . Master SERP je angličtina vyučovaná dvouletým programem financovaným z programu Erasmus Evropské komise

Magisterský titul v oboru managementu

Universidade de Évora
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Portugalsko Evora

Tento kurz má jako svůj hlavní cíl, poskytnout studentům adekvátní a pevné vědecké zázemí; zlepšit schopnost řešit problémy; rozvíjet schopnost logického myšlení.

Studium Joint Graduate (magisterské studium): Mezinárodní magisterský studijní program sportu

Lithuanian Sports University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Litva Kaunas Německo Magdeburg Portugalsko Vila Real + 4 více

Studijní program je založen na intenzivním a aplikovaném studiu vědecké metodologie specifických oborových disciplín a na multidisciplinárních a interdisciplinárních perspektivách sportovních studií. Program je realizován s využitím prostředků mobility programu Erasmus. Studenti budou mít možnost studovat na třech vysokých školách.

Mezinárodní mistr v pokročilém jílu věd (IMACS)

University of Poitiers
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Francie Poitiers Portugalsko Aveiro Brazílie Porto Alegre Řecko Heraklion + 6 více

IMACS je integrovaný Master of Science navrhl 4 institucí s širokým spektrem vedení v jílu vědě.

Magistr podnikové ekonomiky a hospodářské soutěže

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Kampus Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

Magisterský studijní program Business Economics and Competition v ISCTE Business School, v současné době ve 4. vydání, poskytuje specializované vzdělávání v oblasti podnikové ekonomiky a obchodní strategie a v oblasti konkurence a regulace sektorů.

Magistr ve stavebnictví - Stavební inženýrství

Polytechnic of Leiria
Kampus Denní studium 24 měsíce Říjen 2019 Portugalsko Leiria

Udělat magisterský titul v oblasti stavebnictví a stavebnictví, umožňující držitelům vysokoškolského titulu v podobném oboru pokračovat ve studiu.

Magistr v environmentálním hodnocení a managementu: vodní a pobřežní management

University of Bologna
Kampus Denní studium 2 roky Srpen 2019 Itálie Ravenna Portugalsko Faro Španělsko Cádiz + 4 více

EMJMD WACOMA podporuje akademickou excelenci prováděním učebního programu, jehož cílem je rozvíjet společné porozumění a prohloubit vědecké poznatky v životně náročné, náročné a neustále se vyvíjející oblasti vodních a pobřežních ekosystémů.

Postgraduální v oboru řízení pohostinství

Universidade Europeia
Kampus Denní studium 9 měsíce Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon Porto + 1 více

Tento kurz se skládá ze 11 kurikulárních jednotek, které poskytnou účastníkům potřebné dovednosti pro strategická rozhodnutí v oblasti managementu, marketingu, financí, plánování, investic, stejně jako v různých intervenčních oblastech provozování hotelu.