MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Lisbon. Více informací a kontakty na magisterské studium v Lisbon.

Lisabon, Portugalsko má něco pro každého. Ať už hledáte odpočinek kavárna, vzrušující noční život, nákupy a okouzlující, existuje v Lisabonu. S zajímavá muzea a krásné katedrály a kláštery, Lisabon cítí poutavý a okouzlující, ale je to moderní evropské město. Studenti, kteří se rozhodnou mistr v Lisabonu může zažít vše, co toto nádherné město může nabídnout, a které mají snadný přístup k prozkoumání dalších částí země i Evropy.

Příležitosti pro Pána v Lisabonu jsou obrovské. Existuje mnoho kvalitních Master in lisabonských programů na špičkových univerzit v oblastech, jako je ekonomie, finance, obchod, pohostinství, mezinárodního rozvoje a informačních technologií. Mistr v Lisabonu, je to skvělá příležitost získat špičkové vzdělání a zároveň získat mezinárodní zkušenosti, že bude vysoce ceněn na konkurenčním trhu práce.

Můžete se dozvědět více o Mistra v Lisabonu procházením níže uvedených možností.Udělejte další krok směrem ke své osobní cíle a cíle ještě dnes!

nalezené výsledky Filter

Mistři v mezinárodním managementu

Nova School of Business and Economics
Kampus Denní studium 4 semestry Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Nova SBE je výhradním portugalský člen škola CEMS aliance, což znamená, že je jedním z vybrané skupiny 30 obchodních škol a univerzit na světě nabídnout jen skutečně globální pre-zkušenosti Masters v Management.

Mistři v řízení

Nova School of Business and Economics
Kampus Denní studium 3 semestry Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Doporučuje se pro čerstvé absolventy se silným kvantitativní zázemí, program dává studentům příležitost k posílení své znalosti tím, že rozvíjí další funkční a měkké dovednosti konsolidací teorii s aplikovanou praxí.

Magistr v oblasti financí

Nova School of Business and Economics
Kampus Denní studium 3 semestry Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Zaměřené na rozvoj solidní znalosti a analytické, řešení problémů kompetence ve finanční oblasti, budou Masters in Finance dát přivést studenty do přímého kontaktu s druhem finanční instituce, kde budou doufat, že na start své kariéry.

Magistr v oboru ekonomie

Nova School of Business and Economics
Kampus Denní studium 3 semestry Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Nova SBE Masters in Economics nabízí jedinečný zážitek z učení, která kombinuje state-of-the-art teoretické a empirické techniky s hands-on přístup k otázkám politiky v reálném životě. Program je zaměřen na vývoj a pořízení nástrojů potřebných pro aplikovanou analýzu politiky, včetně ekonometrické a programového řízení, jakož i moderních ekonometrických technik pro vyhodnocení politických zásahů.

Magistr v marketingu

ISG Business & Economics School
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Hlavním cílem magisterského v marketingu je, na jedné straně, poskytnout vzdělání, které je jak moderní a up-to-date ve vědeckých oblastech marketingu a, na straně druhé, motivovat studenty k provádění výzkumu. ..

Magistr v investiční strategii a internacionalizaci

ISG Business & Economics School
Kampus Kombinované 2 roky Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Magisterský Studijní obor v investiční strategii a internacionalizace je inovativní kurz v mezinárodním panorama a byl navržen pro držitele absolventské hodnosti z různých oblastí, kteří chtějí pokročilé a in-hluboké znalosti o International Management. Kompetence jsou získané jaderný pro praxi managementu, který je stále více mezinárodní a globální ...

Digitální strategické komunikace

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 30 měsíce Říjen 2019 Portugalsko Lisbon + 1 více

Frekvence Digital strategické komunikace v absolvent má celkový cíl poskytnout studentům teoretické a praktické dovednosti, které podporují a pomáhají integraci digitálních komunikačních a informačních médií ve strategickém řízení organizace, značky, produktu, osoby nebo služby.

Magisterský titul v oboru politologie

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas
Kampus Denní studium 4 semestry Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

V rámci strategického ISCSP-UTL, jelikož nabídka tréninkového cyklu II a po cílů stanovených na cíle politické úrovni vysokoškolského vzdělávání v rámci boloňského procesu, byly definovány následující cíle:

V masteru veřejné správy

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas
Kampus Denní studium 4 semestry Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

MPA je určen všem, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a rozvíjet své znalosti z veřejné správy. Každý, kdo má bakalářský titul může požádat, bez ohledu na to vědeckého výcvikového prostoru.

Magisterský titul v prevenci a léčbě školního obtěžování (šikana)

Formedia
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Portugalsko Lisbon + 1 více

Jít učit: Poskytovat vědecké a odborné přípravy s cílem zajistit dostatečnou kapacitu k účasti a připravit rozvoj programů a akcí pro řešení konfliktů

CEMS Master je v mezinárodním managementu (CEMS MIM)

CEMS - The Global Alliance in Management Education
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Francie Paris Japonsko Tokyo Nizozemsko Rotterdam Norsko Bergen Polsko Warsaw Portugalsko Lisbon Rusko Saint Petersburg Španělsko Barcelona Švédsko Stockholm Švýcarsko St. Gallen Turecko Istanbul Hongkong Hong Kong Itálie Milan Irsko Dublin Austrálie Sydney Rakousko Vienna Belgie Ottignies-Louvain-la-Neuve Brazílie São Paulo Kanada London Čína Beijing Česká republika Prague Dánsko Copenhagen Finsko Helsinki Německo Cologne Spojené království Maďarsko Budapest Indie Kolkata Agde + 52 více

CEMS MIM je postgraduální, pre-zkušenosti stupeň otevřena vybranou skupinu zapsaných studentů v magisterském programu v jednom z 28 předních institucí

Magistr v audiovizuální komunikaci a multimédií

IADE
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Tento magisterský titul reaguje na tuto potřebu trhu na základě výuky a osvojování audiovizuálních a mediálních produkčních dovedností, které jsou zásadní pro profesionály v různých oblastech - jako je marketing, organizační komunikace, reklama, public relations nebo žurnalistika, mimo jiné - hraje odlišnou a nepostradatelnou roli na trhu stejně náročném a náročném jako dnes.

Magisterský titul v designu interakce

IADE
Kampus Kombinované -2 rok Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

Ve společnosti, která stále více oceňuje zkušenosti spíše než produkt nebo službu, které mají tendenci být zaknihované, je zprostředkováno technologickými řešeními, toto Master in Interaction design je navrhováno, aby prozkoumala vztah mezi lidmi a digitálních artefaktů, perspetivando dopad sociální, kulturní a etické interakce s existujícími a nově vznikajících technologií, aby vypracovala návrhy, které budou mít pozitivní vliv na společnost a kvalitu života uživatelů.

Magisterský titul v oboru řízení designu

IADE
Kampus Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

Po zpracování / Six-4

Magisterský titul v oboru designu a reklamě

IADE
Kampus Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

Mistr v designu a reklama je založena na sblížení znalostí z oblasti designu a marketingu, který spojuje do jednoho programu dvě tréninkové oblasti, kde IADE více jste označili.