Hledat zde pro Kombinované Poradenství Oceánie

Najděte nejlepší Kombinované Poradenství Oceánie

Poradenství

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Pokračování vzdělání v poradenství může připravit studenty pro různé uplatnění v oblasti akademické obce, duševní zdraví a další. Příklady typických tříd zahrnují posouzení osobnostní, sociální a kulturní základy chování, etiku a profesní standardy, krizovou intervenci, psychopatologii, rodinnou terapii a kognitivní chování.

Asie je pravděpodobně nejsilnější kontinent na světě a ekonomicky zavádí nekonečné možnosti v oblasti vzdělávání. Těžiště se přesouvá směrem na východ. Rychlé změny a investice do vysokoškolského vzdělávání a angličtině jsou veřejně mluvený jazyk. Oceánie 's silné pracovní příležitosti také zajišťuje dále studenty budoucnosti.

Kombinované Poradenství Oceánie. Získejte všechny informace o Kombinované Poradenství a obraťte se na školu přímo Oceánie!

Čtěte více

Magistr Poradenství

The University of Waikato
Campus forma 2 let February 2018 Nový Zéland Hamilton

Master of poradenství je mezinárodně uznávaný poradenství stupeň. Uznány široce jako prvního stupně zavést program výhradně v narativní terapie, to je vaše příležitost rozvíjet odborné dovednosti dobře zakotvené v constructionist teorií. [+]

Master of poradenství

Master of poradenství je mezinárodně uznávaný poradenství stupeň. Uznány široce jako prvního stupně zavést program výhradně v narativní terapie, to je vaše příležitost rozvíjet odborné dovednosti dobře zakotvené v constructionist teorií.

Master of poradenství (MCouns) je usazen jako stěžejní stupeň, který viděl 92% absolventů v průběhu posledních šest let zisku úspěšné zaměstnání.

Stupeň je speciálně navržen pro profesionální poradce nebo dohledu mají zájem vedoucích pozicích v poradenské profesi Nového Zélandu.

Tento program má klíčovou výuka zaměřuje na poskytování zkušenosti, ve kterém můžete dále rozvíjet své profesní postoje, znalosti a kompetence v oblasti poradenství, skupina vedení, zprostředkování a praktického výzkumu. Budete absolvent s vysokou úrovní znalostí a porozumění prostřednictvím narativní praxi tento program je znám.... [-]


Magistr Rodinná Studia

The University of Newcastle, GradSchool (Online)
Campus nebo Online January 2018 Austrálie Newcastle

Master of Family studií vychází z odborných znalostí v oblasti výzkumu a praxe z mezinárodně uznávaného akčního centra univerzity Family, disciplína studium rodiny, školy zdravotnických věd Fakulty zdraví a medicíny. Jako centrum zabývající se poskytováním rodinných programů, výzkumu a politiky advokacii, Action Centre rodina má dobrou pozici pro poskytnutí teoretické i praktické vzdělání, které vybaví absolventy pro hlavních rolí v rodinné pracovních pozicích nebo pro používání Rodinné studií v další profesní role v oblastech, kde jsou důležité chápání rodiny. [+]

The University of Newcastle Master of Family studií je nově vyvinutý program určený pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou profesní příležitosti u rodinných oborů.

Program byl navržen tak, aby posílily své teoretické a praktické znalosti v klíčových oblastech, včetně rodinných studií a kulturní rozmanitosti, vybavit vás s potřebnými odbornými znalostmi pro výkon vedoucí role v polohách na bázi rodina práce.

Master of Family studií může být buď strukturovaná jako obecný program nebo se specializací na jedné z následujících oblastí:

Intenzivní Family Practice Mezinárodní rodinná studia Práce s muži a otcové ... [-]

Magistr Poradenství

The University of Notre Dame Australia
Campus forma 2 let January 2018 Austrálie Fremantle Broome Sydney + 1 více

Tento Master of Poradenství je na plný úvazek program, který bude dokončen za dva roky a nabízí celoroční, praktickou část a disertační práce. Jedná se magisterského studia, která je založena na vědec / odborník model a má významný praxi komponenty v něm. [+]

Tento Master of Poradenství je na plný úvazek program, který bude dokončen za dva roky a nabízí celoroční, praktickou část a disertační práce. Jedná se magisterského studia, která je založena na vědec / odborník model a má významný praxi komponenty v něm.

&nbsp

&nbsp

Umístění DOHLED a případové studie

Umístění bude organizovat poradenství koordinátor a bude probíhat mimo akademickou půdu. Celkem ne méně než 50 hodin poradenské praxi, a ne méně než 30 hodin dohledu bude samozřejmě požadavek. Úzké komunikaci se bude konat od umístění a samozřejmě koordinátor. Dvě případové studie bude předložena v rámci požadavků (jeden semestr) na bázi klient poradenství o umístění. ... [-]