$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Politická ekonomie Tchaj-wan zde!

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu. Pole politické ekonomie liší od tradičních ekonomiky, protože klade důraz na vliv politiky a regulace na finančních trzích a průmyslu. Studenti, kteří chtějí speciali… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Pole politické ekonomie liší od tradičních ekonomiky, protože klade důraz na vliv politiky a regulace na finančních trzích a průmyslu. Studenti, kteří chtějí specializovat v této oblasti se může vyvinout silné kritické a analytické myšlení, když se učí o problémech, které mají vliv národy po celém světě.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Politická ekonomie v Tchaj-wan. Získejte všechny informace o Politická ekonomie a obraťte se na školu přímo zde.

Méně
Další informace o studiu Tchaj-wan
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
中央大學
Hsinchu, Tchaj-wan

Master Program v Hakka politické ekonomie, Katedra Hakka jazyka a společenských věd byl založen v College of Hakka studií, 1. srpna 2004.

Master Program v Hakka politické ekonomie, Katedra Hakka jazyka a společenských věd byl založen v College of Hakka studií, 1. srpna 2004. -
Magistr
Denní studium
Angličtina
Kampus