Hledat zde pro Kombinované Podnikové finance Madrid

Najděte nejlepší Kombinované Podnikové finance Madrid

Podnikové finance

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Výkonný MS v oblasti financí je navržen tak, aby vůdce ve finančním odvětví zvládnout novátorských analytické nástroje a používat je s důvěrou v případě potřeby.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Kombinované Podnikové finance v Madrid. Získejte všechny informace o Kombinované Podnikové finance a obraťte se na školu přímo v Madrid!

Čtěte více

Výkonný Magisterský Titul V Oboru Obchodu A Financí

Centro de Estudios Garrigues
Campus forma Kombinované 260 hodin October 2017 Španělsko Madrid

Výkonný magisterský program v podnikání a financí pro právníky poskytuje základní školení pro ekonomické a účetní, aby podnikový právník [+]

Výkonný Master in Business a finance

Výkonný magisterský program v podnikání a financí pro právníky poskytuje základní školení pro ekonomické a účetní, aby podnikový právník správně interpretovat rozvahu, pochopit jednoduchý matematický vztah, nebo být schopen vyrovnat se s moderními systémy úpravy informace.

Přístup

Obsah programu je rozdělen do tří hlavních oblastí nebo bloky předmětů:

Účetní a kvantitativní oblast: má za cíl poskytnout základní znalosti o technických účetnictví, finanční analýza společnosti, základní finanční výpočty a statistické základy. ... [-]

Výkonný Masters Ve Vedení Finančních Institucí

IEB - Instituto De Estudios Bursátiles
Campus forma Kombinované 1 rok April 2018 Španělsko Madrid

V tomto smyslu, nová výzva ÚEB výkonného Master in Management finančních a investičních služeb firmy. Mistr kombinuje technické školení s holistický pohled a řízení ... [+]

Výkonný Master v řízení finančních institucí

Rostoucí konkurence ve finančním sektoru vedlo bankám, aby přijaly stále sofistikovanější řízení svého podnikání, s cílem udržet krok ziskovosti a tvorba hodnoty pro akcionáře.

V tomto smyslu došlo k postupné zavádění moderních modelů řízení, které v kombinaci s použitím nových technologií jsou pilíře finanční instituce s posláním vedení. Kromě toho, splatnost odvětví vedlo regulační orgány k zavádění nový podnět na finanční odvětví. Basel II kapitálové přiměřenosti a vstup v platnost standardů IAS jsou jasné příklady. To je těžké změny v řízení a kontrolu činnosti finančních institucí. Proto se finanční sektor je v profesionální komplexní a propracované, a byly předloženy v krátkodobém a střednědobém horizontu dramatickou transformaci. ... [-]