Hledat zde pro Kombinované Podnikové finance Madrid

Najděte nejlepší Kombinované Podnikové finance Madrid

Podnikové finance

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Výkonný MS v oblasti financí je navržen tak, aby vůdce ve finančním odvětví zvládnout novátorských analytické nástroje a používat je s důvěrou v případě potřeby.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Kombinované Podnikové finance v Madrid. Získejte všechny informace o Kombinované Podnikové finance a obraťte se na školu přímo v Madrid!

Čtěte více

Výkonný Magisterský Titul V Oboru Obchodu A Financí

Centro de Estudios Garrigues
Campus forma Kombinované 260 hodin October 2018 Španělsko Madrid

Výkonný magisterský program v podnikání a financí pro právníky poskytuje základní školení pro ekonomické a účetní, aby podnikový právník [+]

Výkonný Master in Business a finance

&nbsp

&nbsp

Výkonný magisterský program v podnikání a financí pro právníky poskytuje základní školení pro ekonomické a účetní, aby podnikový právník správně interpretovat rozvahu, pochopit jednoduchý matematický vztah, nebo být schopen vyrovnat se s moderními systémy úpravy informace.

&nbsp

&nbsp

Přístup

&nbsp

Obsah programu je rozdělen do tří hlavních oblastí nebo bloky předmětů:

&nbsp

Účetní a kvantitativní oblast: má za cíl poskytnout základní znalosti o technických účetnictví, finanční analýza společnosti, základní finanční výpočty a statistické základy. ... [-]

Výkonný Masters Ve Vedení Finančních Institucí

IEB - Instituto De Estudios Bursátiles
Campus forma Kombinované 1 rok April 2018 Španělsko Madrid

V tomto smyslu, nová výzva ÚEB výkonného Master in Management finančních a investičních služeb firmy. Mistr kombinuje technické školení s holistický pohled a řízení ... [+]

Výkonný Master v řízení finančních institucí

&nbsp

Rostoucí konkurence ve finančním sektoru vedlo bankám, aby přijaly stále sofistikovanější řízení svého podnikání, s cílem udržet krok ziskovosti a tvorba hodnoty pro akcionáře.

&nbsp

V tomto smyslu došlo k postupné zavádění moderních modelů řízení, které v kombinaci s použitím nových technologií jsou pilíře finanční instituce s posláním vedení. Kromě toho, splatnost odvětví vedlo regulační orgány k zavádění nový podnět na finanční odvětví. Basel II kapitálové přiměřenosti a vstup v platnost standardů IAS jsou jasné příklady. To je těžké změny v řízení a kontrolu činnosti finančních institucí. Proto se finanční sektor je v profesionální komplexní a propracované, a byly předloženy v krátkodobém a střednědobém horizontu dramatickou transformaci. ... [-]