close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Podnikové finance zde!

Peníze je tuk, který udržuje Gears of průmyslu soustružení. Je to zdroj, který všechny společnosti jsou závislé na prozkoumat trhy vyrábět zboží a zaplatit své zaměstnance. Profesionální s Master in Finance Executive nabízí firmám s vedením a pochopení nezbytné používat své cenné peněžních prostředků efektivně.   Co je Master in Finance Executive? Jedná se… Čtěte více

Peníze je tuk, který udržuje Gears of průmyslu soustružení. Je to zdroj, který všechny společnosti jsou závislé na prozkoumat trhy vyrábět zboží a zaplatit své zaměstnance. Profesionální s Master in Finance Executive nabízí firmám s vedením a pochopení nezbytné používat své cenné peněžních prostředků efektivně.

Co je Master in Finance Executive? Jedná se o pokročilý stupeň nejvhodnější pro ty, kteří se zajímají o podnikání a ekonomiky. Při studiu, studenti se podívat na různé strategie společnosti používají k financování projektů a řízení cash flow. Studenti se učí hodnotit, jak peníze se přelévají přes organizace a jejího dopadu strategie financování mít na požadovaný výsledek. Jsou diskutovány i různé kapitálové zdroje a techniky a nástroje používané ke sledování a organizovat tyto finanční prostředky.

Absolventi pochopit, jak čísla všichni spolupracovat a rozvíjet kritické myšlení, matematiku a účetní dovednosti. Oni se učí, aby zvážila, jak finanční záležitosti dopad na životy zaměstnanců a spolupracovníků spojených s obchodní firmou. Studenti získají znalosti o běžných bankovních postupech a strategiích, jak se seznámit s obchodní právo a etické postupy. Některé programy dokonce klást důraz na používání těchto dovedností k řešení moderních problémů globalizace.

Různé univerzity budou mít různé náklady na školné a poplatky. Studenti mají zájem dozvědět se více by se obrátit na přijímací oddělení instituce mají zájem o podrobnosti.

Vydělávat Master v Executive financí připravuje studenty na vedoucích pozicích. To je obyčejné najít zaměstnání v bank, pojišťoven a investičních společností, ale schopnosti jsou použitelné v několika odvětvích a sektorech.Mohou najít uplatnění jako manažeři nebo poradci, pro jakoukoliv velkém měřítku firmy. Vládní agentury mají i finanční pozice k vyplnění a může najmout absolventy vést projekty, nebo vyhodnotit finanční prostředky na speciální programy.

Studenti by měli zvážit možnosti pečlivě. Výkonné studijní programy jsou často navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám profesionály. Online ročníkové nabízí kvalitní vzdělání, které je snadno dostupné pro ty, s plánováním a zeměpisné výzvy. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Harrison, Spojené státy americké

Manhattanville College’s Master of Science in Finance program focuses on going beyond the numbers to understand the greater impact finance has on an organization. The CFO's ro ... +

Manhattanville College’s Master of Science in Finance program focuses on going beyond the numbers to understand the greater impact finance has on an organization. The CFO's role in top organizations has evolved from crunching numbers to being the CEO’s strategic partner. The demand for smart, communicative, and thoughtful people in top finance positions will increase even more in the future. -
Magistr
Angličtina
Zář 2021
Kampus