MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Spojené státy americké - Berkeley - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Spojené státy americké - Berkeley

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Existuje několik polí, které tvoří širší oblast informatiky. Jeden z těchto polí je výpočetní teorie složitosti, což může být velmi abstraktní. Dalšími oblastmi, jako jsou počítačové grafiky, se více zabývají betonem a hands-on vizuály.  

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Berkeley, Kalifornie nemá mnoho významných univerzit, ale to dělá pro něj s jeho akreditované University of California Berkeley. To má nejvyšší počet studentů zapsaných ve studijním programu ve městě.

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Spojené státy americké - Berkeley - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Počítačové vědy v Spojené státy americké - Berkeley Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Berkeley zde!

2 Výsledky v Počítačové vědy, Berkeley Filter

Master Of Molecular Science and Software Engineering (MSSE)

University of California, Berkeley
Magistr
Magistr
Srp 2021
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Master of Molecular Science and Software Engineering (MSSE) je dvouletý, částečný úvazek, online profesionální titul, který nabízí College of Chemistry ve spolupráci s College ...

Čtěte více

Master of Engineering v elektrotechnice a počítačových vědách

University of California Berkeley
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Master of Engineering (MEng) v elektrotechnice a počítačových vědách, poprvé nabízený katedrou elektrotechniky a počítačových věd v akademickém roce 2011-2012, je profesionáln ...

Čtěte více