Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty - Zde naleznete magisterské studium

Počítačové vědy

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Studenti magisterského oboru počítačových věd lze očekávat důkladné vzdělání se zaměřením na software a výpočetní teorie a jejich aplikace v nesčetných oblastech. Absolventi budou mít silné matematické a počítačové dovednosti poskytovat řešení současných problémů.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty. Veškeré informace o magisterském studiu Počítačové vědy v Spojené arabské emiráty. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Mě Softwarových Systémů

BITS Pilani
Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

ME softwarové systémy program byl speciálně navržen tak, aby rozvoj teorie systémů přístupů v kontextu softwarového inženýrství. Jde o cílenou studii o hlavních složek ... [+]

ME v softwarových systémů BITS Pilani, Dubaj Areál nabízí řadu magisterských programů. Jako většina studentů, kteří chtějí pokračovat svého Mistra 's stupně pracují profesionálové, jsou tyto kurzy konají ve večerních hodinách. ME softwarové systémy program byl speciálně navržen tak, aby rozvoj teorie systémů přístupů v kontextu softwarového inženýrství. Jde o cílenou studii o hlavních součástí softwaru a jejich architektury a interakcí v různých kategoriích softwarových systémů a to: aplikační software, programování software, systémový software. Tyto softwarové kategorie najít uplatnění v počítačových rezervačních systémů, řízení letového provozu, vojenské velení a kontrolních systémů, telekomunikačních sítí, webových prohlížečů, systémy pro správu obsahu, systémy pro správu databází, expertní systémy, textové procesory, a tak dále. MESoftware Systems program je zaměřen na poskytování kurzů, které poskytují potřebné dovednosti požadované techniky softwarových systémů. Program zahrnuje především široké oblasti a to: Výstavba počítačů a softwarových systémů, softwarové inženýrství a management, Software Architecture, data opotřebení bydlení a tak dále kromě disciplíny založené na volitelných předmětů v nově vznikajících oblastech a pokročilé. ... [-]