Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty - Zde naleznete magisterské studium

Počítačové vědy

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Existuje několik polí, které tvoří širší oblast informatiky. Jeden z těchto polí je výpočetní teorie složitosti, což může být velmi abstraktní. Dalšími oblastmi, jako jsou počítačové grafiky, se více zabývají betonem a hands-on vizuály.  

 

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty. Veškeré informace o magisterském studiu Počítačové vědy v Spojené arabské emiráty. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V Počítačových Aplikací (MCA)

International Institute of Management & Technology Studies
Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let September 2018 Spojené arabské emiráty Dubaj + 1 více

Tento kurz poskytuje specializaci v oboru počítačových věd technických, odborných a komunikačních dovedností. [+]

Mistr v počítačové aplikace (MCA) Tento kurz poskytuje specializaci v oboru počítačových věd technických, odborných a komunikačních dovedností. Školíme budoucí profesionálů. Máme v úmyslu poskytnout průmyslu orientované vzdělávání v oblasti počítačové aplikace.

[-]