MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Polsko - Varšavě - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Polsko - Varšavě

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Ačkoli základy informatiky existovaly po celá léta, to nebylo až do minulého století, že nejvíce špičková technologie byla vyvinuta. V roce 1940 bylo vytvořeno více přesná počítací stroje. To bylo přibližně ve stejnou dobu, že počítače uvedeným strojům, spíše než lidé, kteří dělali na počítači.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Varšava hlavním a zároveň největším městem Polska je věřil být hlavní turistickou atrakcí, ekonomický rozbočovač a vzdělávací centrum. Město je naloženo s přírodou a je ideální vzdělávací centrum pro milovníky přírody. Má také instituce, které nabízejí vzdělání v různých oblastech vysokoškolského vzdělávání.

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Polsko - Varšavě - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Počítačové vědy v Polsko - Varšavě Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko - Varšavě zde!

6 Výsledky v Počítačové vědy, Varšavě Filter

MSc pokročilé výpočetní mechanika - pravidelný

Cracow University of Technology
MSc
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Advanced Computational Mechanics (ACM) je určena pro studenty, kteří chtějí zvýšit své znalosti v oblasti mechaniky a počítačových aplikací v oboru konstrukce (CAD, MKP), mate ...

Čtěte více

M.Sc. výpočetní technika - umělá inteligence

Warsaw University of Technology
MSc
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 semestry
Angličtina
Kampus

Graduate Program zahrnuje moderní matematiky a řeší nejnovější trendy v informatice. Studium je většinou individuální.

Čtěte více

Mistr v počítačovém inženýrství

Vistula University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 semestry
Angličtina
Polština
Kampus

Magisterský program v oboru Počítačové inženýrství na Vistula University je vaší příležitost získat odborné znalosti a začít kariéru v IT sektoru. Pokud zvolíte tento program, ...

Čtěte více

MSc v oboru informatiky a ekonometrie: informačních systémů v řízení

Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
MSc
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 semestry
Angličtina
Kampus

Tento program je zaměřen na vzdělávání počítačových inženýrů a ekonomických analytiků.

Čtěte více

Softwarové inženýrství (MSc)

Europejska Uczelnia w Warszawie
MSc
Říj 2021
Polština
Kampus

Studium v této specializaci vám umožní rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti informatiky a také získat znalosti a dovednosti v praktické aplikaci metod, technik a nástr ...

Čtěte více

M.Sc. výpočetní techniky - počítačové systémy a sítě

Warsaw University of Technology
MSc
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Tyto programy vyžadují ročníkovou práci v jedné specializaci a psaní práce. Každý student pracuje s nadřízeným z fakulty.

Čtěte více