MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Francie - Lille - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Francie - Lille

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Vzhledem k tomu, počítačové vědy obor čím dál rozšířenější, mnoho z nich své pochybnosti, že tento obor bude pokračovat. To nebylo až 1950, že počítačová věda začala být dodržovány jako legitimní vědy mezi akademiky. Je to díky značce IBM, že tento stala součástí hlavního proudu kultury.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Odpočívá podél řeky Deule je Lille, hlavní město Lille Metropole ve francouzském Flandrech. Město má přes 200.000 obyvatel. Lille město má 6 univerzit a několika vysokých škol.

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Francie - Lille - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Počítačové vědy v Francie - Lille Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Lille zde!

2 Výsledky v Počítačové vědy, Lille Filter

Magistr vědy a techniky, specializace v softwarovém inženýrství

Junia Graduate School of Engineering
Magistr
Lis 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Vývoj softwaru a aplikací zahrnuje všechny prvky návrhového řetězce high-tech produktů: v middlewaru a infrastrukturách vestavěných systémů. Množství zpracovávaných dat je stá ...

Čtěte více

Hlavní počítač

Catholic University of Lille – Faculty of Management, Economics & Science
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Francouzština
Kampus

Digitální trh se rychle mění a informační systém se stal nástroj produktivity, konkurenceschopnosti a diferenciaci. Mistr přizpůsobí a změny, a to zejména kolem webu a mobilní ...

Čtěte více