MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Ačkoli základy informatiky existovaly po celá léta, to nebylo až do minulého století, že nejvíce špičková technologie byla vyvinuta. V roce 1940 bylo vytvořeno více přesná počítací stroje. To bylo přibližně ve stejnou dobu, že počítače uvedeným strojům, spíše než lidé, kteří dělali na počítači.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Las Palmas město je 9. největší ve Španělsku a nachází se na Kanárských ostrovech. To má více než 300.000 obyvatel a má na univerzitě v Las Palmas de Gran Canaria.

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Počítačové vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria zde!

1 Výsledky v Počítačové vědy, Las Palmas de Gran Canaria Filter

magisterský titul v oboru inteligentní systémové inženýrství

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Center: IUSistemas inteligentní a Numerické aplikace. Kvalifikace: Mistr v inteligentních systémů a numerické aplikace v inženýrství. Typ: Mistr. Obor: Strojírenství a archite ...

Čtěte více