MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Čína - Jinzhou - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Čína - Jinzhou

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Počítačová věda je obor, který se rychle rozšířil s růstem technologického rozvoje. Podle definice, je to praktické a vědecký přístup k výpočtu. To zahrnuje algoritmy, které se zabývají získávání, zpracování a reprezentovat informace.

 

 

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Kombinované studium magisterské studium Počítačové vědy v Čína - Jinzhou - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Počítačové vědy v Čína - Jinzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Jinzhou zde!

1 Výsledky v Počítačové vědy, Jinzhou Filter

Mistr v informatice a technologii

Liaoning University of Technology
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Výpočetní technika a technologie je předmětem studia aspektů teorie, principů, metod a technologie získávání počítačových informací, jejich reprezentace, ukládání, zpracování, ...

Čtěte více