MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Počítačové inženýrství Spojené arabské emiráty zde

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Mistr ve strojírenství počítač je titul, který klade důraz na praktické aplikace technického a programového vybavení. Patří získávání dat, automatizace a výrobní nebo komunikace. Absolventi budou schopni systémů v rozmanitých prostředích.

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Nejlepší Kombinované studium Počítačové inženýrství v Spojené arabské emiráty. Získejte všechny informace o Kombinované studium Počítačové inženýrství a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty!

3 Výsledky v Počítačové inženýrství, Spojené arabské emiráty Filter

MSc z oboru elektrotechniky a výpočetní techniky

Khalifa University
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Titul Master of Science in Electrical and Computer Engineering (M.Sc. in ECE) se uděluje za úspěšné splnění požadavků studijního programu, který zahrnuje vyučované předměty i ...

Čtěte více

Master of Science v výpočetní techniky (mscoe)

American University of Sharjah
MSc
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Výpočetní technika hraje klíčovou roli v tom, jak se v budoucnu definována: vybrali naše Master of Science v výpočetní techniky programu (MSCoE) znamená výběru možnost být v č ...

Čtěte více

Mistr v počítačové aplikace (MCA)

International Institute of Management & Technology Studies
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Kampus

Tento kurz poskytuje specializaci v oboru počítačových věd technických, odborných a komunikačních dovedností.

Čtěte více