MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Počítačové inženýrství Santa Cruz de Tenerife

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Mistr ve strojírenství počítače, je to míra inženýrství, které mají zásadní zaměřit se na vývoj software a techniky, ale také dotknout na fyzické povaze a funkcích počítače integrující elektroinženýrství.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované studium Počítačové inženýrství v Santa Cruz de Tenerife. Získejte všechny informace o Kombinované studium Počítačové inženýrství a obraťte se na školu přímo v Santa Cruz de Tenerife!

1 Výsledky v Počítačové inženýrství, Santa Cruz de Tenerife Filter

Magisterský titul v oboru výpočetní techniky

Universidad de La Laguna
Magistr
<
Kombinované studium
<
3 semestry
španělština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Titul je určen především zaměřen na studenty titul v oboru výpočetní techniky mohou doplňovat své vzdělání a učit se nejnovější a nejvíce relevantní v oblasti počítačových pos ...

Čtěte více