MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Pivovarnictví zde!

Pokud by student chtěl pokračovat ve studiu po ukončení bakalářského studia, je dobrou volbou magisterský titul. Umožňuje další studium a výzkum v oblasti specializace. Magisterský titul může poskytnout vynikající přípravu a pokročilé dovednosti pro vstup do pracovní síly, nebo to může vést k PhD.

Co je mistr v pivovarnictví? Tento stupeň je navržen tak, aby pomohl studentům s předchozím zázemím v oblasti výroby piva, aby rozvíjel své znalosti a dovednosti. Třídy mohou zahrnovat správu pivovarských kvasnic, zrání piva, mikrobiologii vaření, vývoj a analýzu chuti a balení piva. Většina škol požaduje výzkumný projekt piva s písemnou prací vedle studijních prací.

Mistr v pivovaru může studentům poskytnout mnoho užitečných životních dovedností. Mohou se naučit, jak používat technologii ke zvýšení efektivity, jak řídit plány a čas a jak kreativně řešit problémy. Každá z nich může vést k většímu úspěchu v jakékoli profesi a osobním pronásledování.

Náklady, které student vynaloží při zapsání do programu Master in Brewing, se budou od školy až do školy značně lišit. Faktory, jako je umístění školy, počet požadovaných kreditů a případné další poplatky, ovlivňují náklady. Je to dobrý nápad kontaktovat školy a získat seznam výdajů.

Po získání titulu Master in Brewing, studenti obvykle vstupují do obchodu s pivem a alkoholem. Existuje mnoho různých pracovních míst, které mohou vykonávat. Mohou se například stát pivovary, zástupci prodeje piva, velvyslanci značek, manažeři pivovaru, vedoucí pivovary nebo manažeři kontroly kvality. Ti, kteří mají podnikatelský duch, mohou otevřít své vlastní pivovary a rozvíjet řemeslná piva.

Studenti si mohou vybrat z programů, které nabízejí vysoké školy a univerzity, které se nacházejí na celém světě. Pokud žijí na vzdáleném místě, mohou být také online kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Pivovarnictví Filter

Vysokoškolský magisterský titul v oblasti fermentovaných nápojů

Universitat Rovira i Virgili
Manažerské kurzy Říjen 2020 Denní studium Kombinované Angličtina španělština Campus forma

Celkovým cílem tohoto magisterského stupně je vycvičit vás, abyste se stali vědkyně a profesionálem v oblasti fermentovaných nápojů, zejména vína, šumivého vína a piva. ...

Čtěte více