Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Pivovarnictví zde!

Pokud by student chtěl pokračovat ve studiu po ukončení bakalářského studia, je dobrou volbou magisterský titul. Umožňuje další studium a výzkum v oblasti specializace. Magisterský titul může poskytnout vynikající přípravu a pokročilé dovednosti pro vstup do pracovní síly, nebo to může vést k PhD.

Co je mistr v pivovarnictví? Tento stupeň je navržen tak, aby pomohl studentům s předchozím zázemím v oblasti výroby piva, aby rozvíjel své znalosti a dovednosti. Třídy mohou zahrnovat správu pivovarských kvasnic, zrání piva, mikrobiologii vaření, vývoj a analýzu chuti a balení piva. Většina škol požaduje výzkumný projekt piva s písemnou prací vedle studijních prací.

Mistr v pivovaru může studentům poskytnout mnoho užitečných životních dovedností. Mohou se naučit, jak používat technologii ke zvýšení efektivity, jak řídit plány a čas a jak kreativně řešit problémy. Každá z nich může vést k většímu úspěchu v jakékoli profesi a osobním pronásledování.

Náklady, které student vynaloží při zapsání do programu Master in Brewing, se budou od školy až do školy značně lišit. Faktory, jako je umístění školy, počet požadovaných kreditů a případné další poplatky, ovlivňují náklady. Je to dobrý nápad kontaktovat školy a získat seznam výdajů.

Po získání titulu Master in Brewing, studenti obvykle vstupují do obchodu s pivem a alkoholem. Existuje mnoho různých pracovních míst, které mohou vykonávat. Mohou se například stát pivovary, zástupci prodeje piva, velvyslanci značek, manažeři pivovaru, vedoucí pivovary nebo manažeři kontroly kvality. Ti, kteří mají podnikatelský duch, mohou otevřít své vlastní pivovary a rozvíjet řemeslná piva.

Studenti si mohou vybrat z programů, které nabízejí vysoké školy a univerzity, které se nacházejí na celém světě. Pokud žijí na vzdáleném místě, mohou být také online kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Pivovarnictví

Universitat Rovira i Virgili

Celkovým cílem tohoto magisterského stupně je vycvičit vás, abyste se stali vědkyně a profesionálem v oblasti fermentovaných nápojů, zejména vína, šumivého vína a piva. ... [+]

Celkovým cílem tohoto magisterského stupně je vycvičit vás, abyste se stali vědkyně a profesionálem v oblasti fermentovaných nápojů, zejména vína, šumivého vína a piva.

Nabízí tedy tři jasné odborné specializace:

Oenologický výzkum: Tato specializace vyškolených budoucích vědců v oblasti enologických a potravinářských biotechnologií a dává studentům příležitost sledovat studium doktorským studiem.Věda a technologie šumivých vín: Tato specializace vyškolených budoucích profesionálů v oboru enologie nebo vinařství, kteří se chtějí specializovat na výrobu šumivého vína, který je v Katalánsku široce zastoupen.Věda a technologie piva: Tato specializace vycvičí odborníky z různých oborů (biotechnologové, vinaři, inženýři atd.) V procesu výroby různých druhů piva v průmyslovém a řemeslném měřítku.... [-]
Španělsko Tarragona
Říjen 2020
Angličtina,španělština
Denní studium
Kombinované
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině