MASTERSTUDIES

Magisterské studium Santa Anita. Více informací a kontakty na magisterské studium v Santa Anita.

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Peru, oficiálně Republika Peru je stát v západní jižní Ameriky. Peru má asi 80 vysokých škol s vysokými školami mnohem více soukromé než veřejné. Hlavním jazykem je španělština, ale pořád tam jsou některé kurzy vytvořené speciálně pro zahraniční studenty.

Magisterské studium Santa Anita. Informace o magisterském studiu Santa Anita. Ušetřete čas a kontaktujte školu Santa Anita přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský studijní program v oblasti řízení lidských zdrojů (MGRH)

Universidad de San Martín de Porres
Magistr
Bře 2022
<
Denní studium
<
4 semestry
španělština
Kampus

Hlavním cílem programu je zdokonalení profesionálů s významnými kompetencemi, vedoucími pracovníky na nejvyšší úrovni, kteří jsou schopni efektivně a účinně řídit lidský talen ...

Čtěte více

Magisterský titul v mezinárodním obchodě Double Degree: Mezinárodní MBA udělený HFU

Universidad de San Martín de Porres
Magistr
MBA
Bře 2022
<
Denní studium
<
20 měsíce
španělština
Kampus

Magisterský program Mezinárodní MBA Mezinárodní Business Double Cílem je rozvíjet v účastníků teoretické a praktické prvky, které jim umožní:

Čtěte více