Filter
Magisterské studium
Turecko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Pedagogika Turecko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Ačkoli někteří vzdělání může být velmi neformální, většina hlavního proudu vzdělávání dochází ve více formálním nastavení. Tento druh vzdělávání je obvykle rozdělena do různých fázích, které zahrnují předškolní, mateřská škola, střední škola a střední škola. Vysokoškolské vzdělání zahrnuje vysokou školu, postgraduální programy, magisterské tituly a doktoráty.

 

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Magisterské studium Pedagogika Turecko. Veškeré informace o magisterském studiu Pedagogika v Turecko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Pedagogika, Turecko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Bahcesehir University

Vzhledem k rostoucímu vlivu technologií a rostoucím požadavkům je informované využívání technologií nezbytností vytvořit bohatou učební prostředí v oblasti K12, vysokoško ... [+]

Vzdělávací technologieNázev programu: Vzdělávací technologieTyp programu: Angličtina - diplomová prácePopis programu

Vzhledem k rostoucímu vlivu technologií a rostoucím požadavkům je informované využívání technologií nezbytností vytvořit bohatou učební prostředí v oblasti K12, vysokoškolského vzdělávání, podnikání a průmyslu a poradenství. Vzdělávací technologie je inovativní způsob, jak navrhnout, dodat, usnadnit a spravovat vybraná profesionální nastavení pro studenty všech věkových kategorií, ať už se jedná o osobní, on-line, nebo obojí.

Magisterský program Vzdělávací technologie na univerzitě v Bahçeşehir vás naučí integrovat dovednosti v oblasti teorie, výzkumu, tvořivosti a řešení problémů s různými rozvíjejícími se technologiemi, aby se zlepšila výkonnost v různých kontextech, včetně vzdělávacích institucí a firemních učeben.... [-]

Turecko Istanbul
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině