$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium magisterské studium Pedagogika v Tchaj-wan - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Pedagogika v Tchaj-wan

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Někteří studenti se mohou rozhodnout se vzdělávat, i když většina výchova je prováděna pod vedením učitele nebo instruktora. Vysokoškolské vzdělání je často pod… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Někteří studenti se mohou rozhodnout se vzdělávat, i když většina výchova je prováděna pod vedením učitele nebo instruktora. Vysokoškolské vzdělání je často pod dohledem profesora. Vzdělávání může dojít v široké paletě nastavení, ať už neformální nebo formální.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Kombinované studium magisterské studium Pedagogika v Tchaj-wan - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Pedagogika v Tchaj-wan. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu Tchaj-wan
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
National Taipei University of Education
Tchaj-pej, Tchaj-wan

M.Ed. ve výuce a výuce se zaměřuje na výuku zaměřenou na studenty, teorie a strategie učení, mobilní učení a hodnocení učení.

M.Ed. ve výuce a výuce se zaměřuje na výuku zaměřenou na studenty, teorie a strategie učení, mobilní učení a hodnocení učení. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
2 roky
Angličtina
Kampus