Magisterské studium Pedagogika Peru - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Pedagogika Peru - Zde naleznete magisterské studium

Pedagogika

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Ačkoli někteří vzdělání může být velmi neformální, většina hlavního proudu vzdělávání dochází ve více formálním nastavení. Tento druh vzdělávání je obvykle rozdělena do různých fázích, které zahrnují předškolní, mateřská škola, střední škola a střední škola. Vysokoškolské vzdělání zahrnuje vysokou školu, postgraduální programy, magisterské tituly a doktoráty.

 

Peru je dobré a levné místo k zahájení kurzů španělštiny (jednou se na místě), zejména v hlavním městě, v Limě. Peru je třetí největší země v Jižní Americe a rozmanité podnebí s různými biotopy, jako je pobřeží, džungle a vrchoviny. Nejvyšší hodnocení Univerzita Pontificia Universidad Católica del Perú v Limě.

Magisterské studium Pedagogika Peru. Veškeré informace o magisterském studiu Pedagogika v Peru. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr vzdělání

Instituto Para La Calidad De La Educacion
Campus forma Denní studium 2 semestry March 2019 Peru Lima

Magisterský program ve vzdělávání s uvedením ve výuce a vysokoškolském výzkumu odpovídá požadavkům nového vysokoškolského práva a reaguje na cíle národního vzdělávacího systému v různých úrovních a modalitách. [+]

Magisterský program ve vzdělávání s uvedením ve výuce a vysokoškolském výzkumu odpovídá požadavkům nového vysokoškolského práva a reaguje na cíle národního vzdělávacího systému v různých úrovních a modalitách. Struktura tohoto programu jako celku je charakterizována mimořádnou flexibilitou vzhledem k tomu, že je soudržně integrován do integrální kurikulární koncepce, aniž by ztratil zřetel na úroveň akademického a vědeckého požadavku, a začlenil studium a studium postupně a progresivně. uplatňování metody vědeckého výzkumu ve všech předmětech.

profil absolventa

Mistr ve vzdělávání, se zmínkou o výuce a univerzitním výzkumu, má následující kompetence:... [-]