Filter
Magisterské studium
Nizozemsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Pedagogika Nizozemsko - Zde naleznete magisterské studium

Vzdělání je důležitou součástí lidského života. V naší společnosti, dobré vzdělání staví a dává sílu k silné komunity. Pokud máte pocit, že byste chtěli přispět k vzdělávacím světě, podělte se o své znalosti s ostatními, a využít své schopnosti a představivost na zlepšení školní docházky, pak byste měli zvolit magisterský studijní program v oblasti vzdělávání. Nizozemsko nabízí rozmanitou a vzrušující kulturní prostředí a nejvyšší úroveň učení, které vám pomohou sledovat magisterský studijní program v oblasti vzdělávání.

Nizozemsko má binární systém vzdělávání - výzkum univerzity a univerzity aplikovaných věd. V závislosti na poli vzdělávací studia je pro vás zajímavé (Creative Pedagogika, vzdělávací filozofie a psychologie, kritická pedagogika, koncepce učení nebo teorie učení), můžete se soustředit na obou teorií nebo více praktických studií.Pokud chcete studovat v angličtině, měli byste být rádi, že Nizozemsko má největší nabídku anglicko-založené programy v kontinentální Evropě.

Na vysoké profesionální úrovni ve vzdělávání studií musí být vnímavý a kreativní. Nizozemsko vám nabídne multikulturní a vzrušující prostředí, kde se můžete setkat s různými lidmi, stejně jako zvládnutí teorie. Podívejte se prostřednictvím níže uvedených odkazů a najít magisterský program v Nizozemsku, který Vám nejvíce vyhovuje!

 

Čtěte více Méně

3 Výsledky v Pedagogika, Nizozemsko

Driestar Christian University for Teacher Education

V roce 2018 nabídneme mezinárodní kurz mistrovství v křesťanském vzdělávání, který se plně zaměří na prostředí a praktiky výchovy inspirované a informované křesťanskou ví ... [+]

V roce 2018 nabídneme mezinárodní kurz mistrovství v křesťanském vzdělávání, který se plně zaměří na prostředí a praktiky výchovy inspirované a informované křesťanskou vírou.

Vnímáme potřebu poznatků o křesťanské výchově po celém světě a o tom, jak lze zlepšit. Učební plán magisterského studijního programu bude vypracován s ohledem na kulturní rozdíly účastníků.

Titul: Master of Learning a inovaceStream: Křesťanská výchova (mezinárodní kontext)Kredity: 60 ECTSDoba trvání: Každý modul obsahuje čtyři měsíce online distančního vzdělávání a dva týdny přednášek.Typ kurzu: Blended learning. Každý modul se skládá z 10 týdnů on-line učení následovaných dvěma týdny přednášek v Nizozemsku.Jazyk výuky: angličtina.... [-]
Nizozemsko Gouda
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 najděte si doktorské studium práv
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Piet Zwart Institute

Vzhledem k nizozemským požadavkům na žádosti o vízum a povolení k pobytu, k naší lítosti, nemůžeme přijímat studenty mimo EU . ... [+]

Vzhledem k nizozemským požadavkům na žádosti o vízum a povolení k pobytu, k naší lítosti, nemůžeme přijímat studenty mimo EU .

[-]
Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Máte zájem o mládež, rodiny a školy s mnoha a složitými městskými problémy? Staňte se tvůrcem politik, konzultantem nebo výzkumným pracovníkem zapsáním do magisterského p ... [+]

Studijní program

Tato specializace se zabývá hlavními otázkami, které jsou v současné době relevantní ve vzdělávání: vzdělávací inovace, hodnocení a testování a rostoucí rozmanitost v pozadí žáků.

Kurikulum každé specializace pedagogických věd se skládá z řady tematických kurzů. Veškeré aktivity během tohoto kurzu, tj. Přednášky, konzultace, praktické setkání a úkoly, jsou specificky zaměřeny na toto téma. Každý kurz se skládá z teoretické části (znalosti) a praktické části (dovednosti).

Nezapomeňte, že následující studijní plán představuje aktuální akademický rok. V průběhu roku budou přidány úpravy kurikula a popisy kurzů; definitní učební plán lze vidět na jaře aktuálního akademického roku.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině