Magisterské studium Pedagogika Mexiko - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Pedagogika Mexiko - Zde naleznete magisterské studium

Pedagogika

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

V nejširším slova smyslu, vzdělání může být definován jako formativní zkušenost, která má nějaký vliv na jedince. To následně může ovlivnit způsob jednotlivce, nebo student, myslí, cítí, nebo jedná. Pedagogika je důležitým pojmem v oblasti vzdělávání, které se vztahuje k metodice výuky.

 

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Magisterské studium Pedagogika Mexiko. Veškeré informace o magisterském studiu Pedagogika v Mexiko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magisterský titul v oboru pedagogického výzkumu

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Campus forma Denní studium 2 let July 2019 Mexiko Aguascalientes

Master of Educational Research, je absolventem program, uznávána pro své vysoké úrovni kvality uděluje konsolidaci CONACYT v National Quality Graduate Program (PNPC). [+]

Master of Educational Research, je absolventem program, uznávána pro své vysoké úrovni kvality uděluje konsolidaci CONACYT v National Quality Graduate Program (PNPC).

Jedná se o výzkum zaměřený na školení vzdělávání, která klade důraz na metodické a technické aspekty výzkumného programu. To znamená, že se jedná o program, jehož síla spočívá v metodické výcviku, včetně jejich vedení a účinné podpory nabízené studentům rozvíjet svou práci v průběhu semestru, které tvoří osnovy.

Linky, které organizují výzkumnou práci učitelů, kteří podporují Master pedagogického výzkumu, jsou:

Učení a vyučování: Vývoj osnov procesy a Aktéři, instituce, vzdělávací systémy a politiky. obecný cíl ... [-]

Magisterský titul v oboru vedení a řízení vzdělávacích institucí

Universidad Regiomontana
Online forma Kombinované July 2019 Mexiko Mexico Online Monterrey

Mistr v řízení vzdělávacích institucí je navržen v mezioborovém a globálním kontextu; prostřednictvím školení dovedností a dovedností analýzy, komunikace a argumentace s odbornými znalostmi v různých aspektech vzdělávání, jako jsou: management, marketing, lidské zdroje, finanční řízení a dohledu nad vzdělávacích institucí v duchu ... [+]

Mistr v řízení vzdělávacích institucí

Mistr v řízení vzdělávacích institucí je navržen v mezioborovém a globálním kontextu; prostřednictvím odborné přípravy a dovedností analýzy, komunikace a argumentace s odbornými znalostmi v různých aspektech vzdělávání, jako jsou dovedností: řízení, marketingu, lidských zdrojů, finanční řízení a dohled nad vzdělávacích institucí s spolupráce a tvořivého ducha při hledání a formulování řešení.

CÍLE Označte hluboký zájem o řešení problémů. Analyzovat a identifikovat potřeby vzdělávání v různých oblastech. Buďte zodpovědní za: managementu, marketingu, lidských zdrojů, finanční řízení a dohled nad vzdělávacích institucí; zasahovat v procesech učení a vyučování; návrh, vývoj a hodnocení učebních osnov; vývoj inovativních vzdělávacích služeb na podporu nových technologií informací a vzdělávání; hodnocení, poradenství a vedení akademických a vzdělávací problémy ve školách, včetně virtuální programu. Obtendr úroveň odborných znalostí v oblastech, jako je vedení a řízení vzdělávacích institucí, vývoj osnov, školení učitelů, vzdělávací řízení a správy, tutorial, interakce ve třídě, hodnocení, mezi ostatními. Režie se ... [-]

Magistr ve vzdělávací organizace řízení

University of the Americas Puebla (UDLAP)
Online forma Kombinované 2 let July 2019 Mexiko Puebla City

Tento magisterský titul nabízí možnost ředitele nebo pracovníků na vedoucích pozicích ve vzdělávacích organizací k získání přístupu, dovednosti a znalosti .. [+]

Mistr ve vzdělávací organizace Správa

Tento magisterský titul nabízí možnost ředitele nebo pracovníků na vedoucích pozicích ve vzdělávacích organizací k získání přístupu, dovednosti a znalosti, výrazně zlepšit řídící a jejich organizací, a tím zvýšit jejich úroveň kvality. Studenti budou:

Získat obecný přehled různých teorií a přístupů v oblasti vzdělávání. Rozvíjet dovednosti pro mezilidské vztahy, zvládání konfliktů, týmovou spolupráci a efektivní komunikaci. Získat celkový výhled na řízení procesů ve vzdělávacích organizacích. Být schopen vést proces organizační změny.

Profilu kandidáta ... [-]


Magistr v řízení a řízení vzdělávacích středisek

UNIR - Mexico
Online forma Denní studium 18 měsíců October 2019 Mexiko Mexico City

Dokončete svůj profesionální profil s jedinými Mastery v řízení a řízení vzdělávacích center s online kurzy v reálném čase. [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Dokončete svůj profesionální profil s jedinými Mastery v řízení a řízení vzdělávacích center s online kurzy v reálném čase.

Master of UNIR Mexiko je oficiálním studijním programem schváleným SEP (RVOE) a vyučuje se zcela online, takže můžete kombinovat svůj pracovní a osobní život s kvalitními vysokoškolskými studiemi přizpůsobenými pro vás.

Tento kompletní odborný učební plán vás připraví na to, abyste byli vedoucím, který vzdělávací instituce Mexika potřebují. Hlavní úkoly směrnice, které budete schopni čelit, jsou:

Koordinovat a kontrolovat práci ostatních členů představenstvaVedoucí motivující lidiNaplánujte a naprogramujte vzdělávací strategiiKomunikovat a propagovat instituci (Marketing pro vzdělávání)Přímo a spravujte lidské zdrojePodporovat vzdělávací inovaceVyhodnoťte a kontrolujte vhodná rozhodnutí... [-]

M.Ed.

Universidad Tecmilenio
Online forma Campus forma Denní studium 5 semestry July 2019 Mexiko Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Mazatlan Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Mexico City Monterrey Villahermosa + 11 více

Vyberte University TecMilenio certifikovat všechny své znalosti, aby vás odborník na vzdělávání. [+]

Proč tento mistr?

Zvolit TecMilenio University

Potvrzujeme všechny své znalosti, aby vás odborník na vzdělávání. Naši učitelé mají nejlepší vyučovacích metod s cílem usnadnit své učení. Náš model univerzity bude snazší spojit teorii s praxí. Chcete-li být dobrým učitelem, je třeba sociální dovednosti, aby vás učili. Ty budou mít naše sociální aktivity. S naší výměny, budete vědět, co se učí na mezinárodní úrovni. Egreses třeba více zkušeností, budete praktikovat výuku od začátku svého studia.

TecMilenio být součástí univerzity je být lepší

Mexiko potřebuje mnoho vzdělávacích reforem. Je vytvořit z učebny. Dobrý učitel, navíc k poznání, mají mnoho hodin praxe. Obtenlas s námi. Odborník školství ví, jak sdělit, co ví. Výzkumu nebo židle? Pomůžeme vám definovat, co vám vyhovuje. Co získám? ... [-]