Magisterské studium Pedagogika Litva - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Pedagogika Litva - Zde naleznete magisterské studium

Pedagogika

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Vzdělávání je definováno jako proces získávání znalostí v jakékoliv podobě, ať už je to přesvědčení, zvyky, dovednosti nebo hodnoty. Existuje mnoho způsobů, jak pro jednotlivce, aby vyhledávaly a dostat vzdělání. Některé metody může zahrnovat učení, vyprávění, otevřené diskuse, školení a výzkumu.

 

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Magisterské studium Pedagogika Litva. Veškeré informace o magisterském studiu Pedagogika v Litva. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr v řízení školství

Vytautas Magnus University
Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Litva Kaunas

Studijní program je otevřen pro osoby, které mají bakalářské nebo odborné bakalářský titul v všech oborů [+]

Požadavky na přístupová

Studijní program je otevřen pro osoby, které mají bakalářské nebo odborné bakalářský titul v všech oborů.

Moduly kompenzačních studií jsou potřebné pro následující typy studentů:

Ti, kteří neměli studovat moduly nebo předměty ve vědě vzdělávání ve svých bakalářských studijních programech jsou nutné ke studiu 1. cyklu předmětu pedagogika (předmět ze skupiny B), paralelně s hlavním studia. Ti, kteří neměli studovat moduly nebo předměty v psychologii ve svých bakalářských studijních programech jsou povinni studovat 1. cyklu podrobit psychologie (předmět skupiny B), paralelně s hlavním studia. Ti, kteří neměli studovat moduly nebo předměty v oblasti řízení ve svých bakalářských studijních programech jsou nutné ke studiu 1. cyklu předmětu "Management" (předmět skupiny B), paralelně s hlavním studia. Cíle programu a kompetence získané ... [-]