Filter
Magisterské studium
Litva Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Pedagogika Litva - Zde naleznete magisterské studium

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Vzdělávání je definováno jako proces získávání znalostí v jakékoliv podobě, ať už je to přesvědčení, zvyky, dovednosti nebo hodnoty. Existuje mnoho způsobů, jak pro jednotlivce, aby vyhledávaly a dostat vzdělání. Některé metody může zahrnovat učení, vyprávění, otevřené diskuse, školení a výzkumu.

 

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Magisterské studium Pedagogika Litva. Veškeré informace o magisterském studiu Pedagogika v Litva. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Pedagogika, Litva

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Vytautas Magnus University

Studijní program je otevřen osobám, které mají bakalářský nebo odborný bakalářský titul ve všech oborech studia. ... [+]

Studijní program Vzdělávací management reaguje na požadavky současných vzdělávacích systémů a je proto mezi žadateli populární. Cílem studijního programu je připravit manažery vzdělávání pro různé typy organizací zapojených do vzdělávacích a výukových aktivit. Složitost výsledků učení programu vede naše budoucí absolventy ke kariéře pedagoga, manažera vzdělávání, vývojáře lidských zdrojů.

Studenti budou mít velkou příležitost zažít metodu smíšeného učení, která bude rozvíjet jejich kompetence v oblasti technologie a vlastního učení.

Požadavky na přístup

Bakalářský titul je vyžadován, aby mohl požádat o tento magisterský titul nebo je vyžadován ekvivalent.... [-]

Litva Kaunas
Září 2019
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině