MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Spojené státy americké - Piscataway černošská čtvrť - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Spojené státy americké - Piscataway černošská čtvrť

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Přírodní vědy programy umožňují studentům, aby prozkoumala výskyt v přírodě prostřednictvím pozorování, predikci a experimenty. Různá témata mohou být zmíněny, a studenti mohou specializovat v oblastech, jako je biologie, ekologie, astronomie, fyziky, chemie a věd o Zemi.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Piscataway je město v New Jersey, USA. Město nabízí různé zálohu vzdělávací a výzkumná zařízení prostřednictvím různých vysokých škol a univerzit.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Spojené státy americké - Piscataway černošská čtvrť - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Spojené státy americké - Piscataway černošská čtvrť Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Piscataway černošská čtvrť zde!

1 Výsledky v Přírodní vědy, Piscataway černošská čtvrť Filter

Master of Business and Science (MBS)

Rutgers University Professional Science Master's Program
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíce Leden 2020 Spojené státy americké Piscataway černošská čtvrť + 3 více

Titul Rutgers 'Master of Business and Science (MBS) kombinuje pokročilé vzdělávání založené na STEM s profesionálně vedeným obchodním výcvikem - umožňuje našim absolventům sebevědomě vstoupit do pracovní síly STEM vybavené nejen inovativními špičkovými akademickými znalostmi, ale také obchodem dovednosti nezbytné k tomu, aby vynikaly ve vedoucích rolích v národních špičkových vědeckých společnostech.