MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Spojené království - Nottingham - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Spojené království - Nottingham

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Přírodních věd se zabývají pochopením přírodních jevů prostřednictvím pozorování a předpovědí. Vědecká metoda a přírodní zákony mohou být pokryty. Přírodovědných oborech zahrnují oblasti, jako je fyziky a biologie, a existuje mnoho dalších.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Spojené království - Nottingham - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Spojené království - Nottingham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Nottingham zde!

2 Výsledky v Přírodní vědy, Nottingham Filter

Stupeň v biologii

Study Across the Pond
Spojené království, Aberdeen + 29 Více
Manažerské kurzy
01 Aug 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Biologie je studium všech živých organismů, od malých mikroorganismů rostlin a živočichů. Kurz je zaměřen především na evoluci a ekologii, a popisuje, jak se druhy vybudoval a ...

Čtěte více

MRes / (Sc) MRes Zeměpis

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Spojené království, Nottingham
Manažerské kurzy
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Tyto programy vám umožňují provádět hloubkový výzkum v geografickém aspektu zaměřeném na vědu, technologii nebo sociální vědu.

Čtěte více