MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Nový Zéland - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Nový Zéland

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Přírodní vědy studie učit, jak mohou být vědecká metoda použita ke studiu přírody a vesmíru. Tam může být mnoho příležitostí pro specializaci v určité větvi, jako vědu o Zemi, fyzika nebo chemie.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Nový Zéland - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Nový Zéland. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Přírodní vědy, Nový Zéland Filter

Velitel ochrany přírody

Victoria University of Wellington
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Leden 2020 Nový Zéland Wellington + 1 více

Se zvyšujícím se tlakem na mořské prostředí, jak v oblasti jižního Tichomoří, tak v celosvětovém měřítku, jsou požadovány odborníci na zachování a řízení mořských organismů a ekosystémů.