Filter
Magisterské studium
Nový Zéland Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Nový Zéland - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Nový Zéland

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Přírodní vědy studie učit, jak mohou být vědecká metoda použita ke studiu přírody a vesmíru. Tam může být mnoho příležitostí pro specializaci v určité větvi, jako vědu o Zemi, fyzika nebo chemie.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Nový Zéland - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Nový Zéland. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Přírodní vědy, Nový Zéland

Victoria University of Wellington

Se zvyšujícím se tlakem na mořské prostředí, jak v oblasti jižního Tichomoří, tak v celosvětovém měřítku, jsou požadovány odborníci na zachování a řízení mořských organis ... [+]

Přehled

Se zvyšujícím se tlakem na mořské prostředí, jak v oblasti jižního Tichomoří, tak v celosvětovém měřítku, jsou požadovány odborníci na zachování a řízení mořských organismů a ekosystémů.

Jako světový lídr v ochraně moří je Nový Zéland skvělým místem pro rozvíjení vašich odborných znalostí v této oblasti. Jeho jedinečné a zdlouhavé pobřeží je domovem mnoha mořských organismů - od drobného fytoplanktonu až po ohrožený novozélandský mořský lev.

Studie s Victoria's School of Biological Sciences, lídrem v oblasti výzkumu mořské biologie. Prozkoumejte otázky ochrany přírody a přírody pomocí příkladů z Nového Zélandu, Austrálie, jižního Pacifiku a širšího indo-pacifického regionu, které lze aplikovat na celém světě.... [-]

Nový Zéland Wellington
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině