MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Itálie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Itálie

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Přírodní vědy jsou vědecký obor, který se zabývá pozorování, porozumění a predikce přírodních jevů. Je to různorodá pole a zahrnuje disciplíny jako biologických věd, fyziky, chemie, vědu o Zemi a astronomii.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Itálie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Přírodní vědy, Itálie Filter

Magisterský titul v matematice

University of Trieste
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2020 Itálie Trieste + 1 více

Magisterský studijní program nabízí kulturní přípravu a vysokoškolské odborné vzdělávání v oblasti matematiky a vyvolává schopnost vytvářet a řešit složité problémy, a to iv provozních podmínkách, vhodné pro manažerské umístění na trhu práce. Jazykem kurzu je angličtina.

Magistr ve fyzice

University of Trieste
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2020 Itálie Trieste + 1 více

Cílem předmětu je poskytnout postgraduálním studentům solidní vědeckou přípravu a vynikající praktické dovednosti v hraničních oborech fyzikálních věd.