Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Indonésie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Indonésie

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   V přírodovědného akademického programu, mnoha odvětvích oblasti by mohly být prozkoumány do hloubky s cílem pozorování a poznávání přírody. Některé z těchto ob… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

V přírodovědného akademického programu, mnoha odvětvích oblasti by mohly být prozkoumány do hloubky s cílem pozorování a poznávání přírody. Některé z těchto oborů mohou zahrnovat astronomie, biologie, fyzika, ekologie a chemie.

Indonésie, země v jihovýchodní Asii, domy více než 238 milionů lidí. Indonésie je čtvrtou nejlidnatější zemí na světě. Země je školství je rozděleno do předškolním, juniorských a seniorských primární, sekundární a vyškolený kurzů.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Indonésie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Indonésie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Brawijaya University
Malang, Indonesia

Vize: být příkladem instituce ve vědě a výuce matematiky, s mezinárodními normami a velkou podporu aplikovaných věd, za účelem zlepšení lidského blahobytu.

Vize: být příkladem instituce ve vědě a výuce matematiky, s mezinárodními normami a velkou podporu aplikovaných věd, za účelem zlepšení lidského blahobytu. Méně
Manažerské kurzy
01 Jul 2020
Denní studium
Kombinované
Indonéština
Campus forma