Filter
Magisterské studium
Brazílie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Přírodní vědy Brazílie - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský titul je získal, když určitý počet kreditů byly získány studenty, kteří absolvovali příslušné kurzy a prošel všechny příslušné zkoušky. Konečné posouzení tohoto stupně je obecně založen na disertační projektu. Tyto studijní programy vzít detailní pohled do hloubky do polí související s přírodní vědy, připravuje studenty na kariéru s více příležitostí a naplnění.

Co je to mistr v přírodních vědách v Brazílii? Tento obor se zaměřuje na oblastech, jako je energetická účinnost, obnovitelné zdroje energie, environmentální legislativy a správy životního prostředí. Studenti mohou očekávat, že k účasti ve třídách, jako jsou vědecké metodologie, ekologie Základy a environmentálních technologiích Základy. Tyto programy často zahrnují hands-na učení zkušenosti v oboru nebo v laboratořích. Tyto programy jsou často nabízeny v portugalštině a mohou být k dispozici v e-learningové podobě.Studenti mohou očekávat, že k dokončení 60 kreditů, než vydělávat tento stupeň.

Ti, kteří se absolvent s Master in přírodních věd v Brazílii často mísil s profesionály, kteří jsou již v této oblasti. Mohou se účastnili studie, které jim vzaly známých laboratořích, zimních zahrad a environmentální oblasti. To dává absolventům přístup k těmto pozice, které jsou v poptávce a vysoce požadován.

Náklady na vydělávat magisterský titul v Brazílii se bude lišit od jedné instituce do druhé. Školné a další náklady mohou být ovlivněny typem vzdělávacího programu ao tom, jak dlouho bude program trvat. Pro zvláštní náklady související údaje by studenti měli kontaktovat přijímací kancelář školy se uvažuje.

Profesionálové s tímto stupněm najít firemních pracovních míst a pracují jako poradci pro stavební firmy. Někteří absolventi nyní pozic členů fakulty pro vysoké školy nebo jako ředitelé programu.Pracovní tituly by mohly zahrnovat Senior Project Scientist, plánovač přírodních zdrojů a Water & Natural Resources Správce programů. Někteří absolventi tohoto brazilského programu může najít uplatnění v právní postoje zhodnocení a vyvážení potřeby ochrany životního prostředí a podniky.

Studenti, kteří mají zájem v této oblasti studia mohou zjistit, že existují příležitosti po celé Brazílii. Určit vaše nejlepší možnosti, jak si hledat svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Přírodní vědy, Brazílie

Grupo Tiradentes

Kurz poskytuje konzistentní metodickou teoretický základ pro výuku matematiky vzdělávání v současném kontextu, který umožňuje tvorbu reflexní učitel a badatel. ... [+]

Diferenciály hřiště

Kurz poskytuje konzistentní metodickou teoretický základ pro výuku matematiky vzdělávání v současném kontextu, který umožňuje tvorbu reflexní učitel a badatel. To také umožňuje získat dobrou znalost výuky-vzdělávacích teorií, aby mohly být přizpůsobeny k matematickému obsahu. Tak, učitelé, kteří učí v primárním a sekundárním vzdělávání může odrážet na nové metodiky výuky navrhované matematiky, zajišťuje jednotné postupy s nejnovějším výzkumu v této oblasti. A konečně, Kurz je zaměřen na vlak mezi učitelem a výzkumník schopen na otázku programy a stávající výukové sekvence.

celkový cíl Poskytují konzistentní metodický teoretický základ pro výuku matematiky vzdělávání v současném kontextu, který umožňuje tvorbu reflexní učitel a badatel. ... [-]

Brazílie Aracaju
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Poitiers

IMACS je integrovaný Master of Science navrhl 4 institucí s širokým spektrem vedení v jílu vědě. ... [+]

ENVIRONMENTS- ložiskové geologie špínu MANAGEMENT-geotechniky-GEOMATERIAL-nanomateriálu IMACS je integrovaný Master of Science navrhl 4 institucí s širokým spektrem vedení v hliněné vědy:

University of Poitiers (UP), ve Francii (koordinátor), University of Aveiro (UA) v Portugalsku Technická univerzita v Kréta (TUC) (Chania) v Řecku Federální univerzita Rio Grande do Sul (UFRGS) (Porto Alegre) v Brazílii.

Proč minerály jílovité? Zájem o jíly vyplývá z jejich běžně dostupný, a jejich jedinečných fyzikálních a chemických vlastností. Žádné jiné minerály v současné době přitahuje tak velký zájem.

Kromě jejich konvenční starověkých použití jako cihel, dlaždic, keramiky a pro potahování papíru a nakládání s odpady v poslední době, jíly našli mnoho nových aplikací. Jílové minerály poskytly podporu v technologii, protože jsou levné nanomateriály, a jako takové mají obrovský potenciál pro syntézu polymerních nanokompozitů s vynikající mechanické a tepelné vlastnosti. Optimalizace adsorpce, koloidní a reologických vlastností také otevírá vyhlídky na použití jílové minerály pro lékařské účely, ochranu životního prostředí a ochrany životního prostředí. Jílové minerály hrají roli v ložiskové geologie (oba jako významné suroviny a energetické zdroje průzkumu) a hospodaření s půdou. Jíly mají také mnoho negativních účinků v geotechniky, které se projevují v podobě sesuvů půdy, bahenní proudy a zhoršování jílu na bázi stavebních materiálů.... [-]

Brazílie Porto Alegre
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině