close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Přírodní vědy Brazílie - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský titul je získal, když určitý počet kreditů byly získány studenty, kteří absolvovali příslušné kurzy a prošel všechny příslušné zkoušky. Konečné posouzení tohoto stupně je obecně založen na disertační projektu. Tyto studijní programy vzít detailní pohled do hloubky do polí související s přírodní vědy, připravuje studenty na kariéru s více př… Čtěte více

Magisterský titul je získal, když určitý počet kreditů byly získány studenty, kteří absolvovali příslušné kurzy a prošel všechny příslušné zkoušky. Konečné posouzení tohoto stupně je obecně založen na disertační projektu. Tyto studijní programy vzít detailní pohled do hloubky do polí související s přírodní vědy, připravuje studenty na kariéru s více příležitostí a naplnění.

Co je to mistr v přírodních vědách v Brazílii? Tento obor se zaměřuje na oblastech, jako je energetická účinnost, obnovitelné zdroje energie, environmentální legislativy a správy životního prostředí. Studenti mohou očekávat, že k účasti ve třídách, jako jsou vědecké metodologie, ekologie Základy a environmentálních technologiích Základy. Tyto programy často zahrnují hands-na učení zkušenosti v oboru nebo v laboratořích. Tyto programy jsou často nabízeny v portugalštině a mohou být k dispozici v e-learningové podobě.Studenti mohou očekávat, že k dokončení 60 kreditů, než vydělávat tento stupeň.

Ti, kteří se absolvent s Master in přírodních věd v Brazílii často mísil s profesionály, kteří jsou již v této oblasti. Mohou se účastnili studie, které jim vzaly známých laboratořích, zimních zahrad a environmentální oblasti. To dává absolventům přístup k těmto pozice, které jsou v poptávce a vysoce požadován.

Náklady na vydělávat magisterský titul v Brazílii se bude lišit od jedné instituce do druhé. Školné a další náklady mohou být ovlivněny typem vzdělávacího programu ao tom, jak dlouho bude program trvat. Pro zvláštní náklady související údaje by studenti měli kontaktovat přijímací kancelář školy se uvažuje.

Profesionálové s tímto stupněm najít firemních pracovních míst a pracují jako poradci pro stavební firmy. Někteří absolventi nyní pozic členů fakulty pro vysoké školy nebo jako ředitelé programu.Pracovní tituly by mohly zahrnovat Senior Project Scientist, plánovač přírodních zdrojů a Water & Natural Resources Správce programů. Někteří absolventi tohoto brazilského programu může najít uplatnění v právní postoje zhodnocení a vyvážení potřeby ochrany životního prostředí a podniky.

Studenti, kteří mají zájem v této oblasti studia mohou zjistit, že existují příležitosti po celé Brazílii. Určit vaše nejlepší možnosti, jak si hledat svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Poitiers
Poitiers, Francie

IMACS je integrovaný MSc věnovaný analýze, studiu a porozumění přírodních minerálů se silným ekonomickým zájmem. Je navržen několika institucemi se širokou škálou vůdčích scho ... +

IMACS je integrovaný MSc věnovaný analýze, studiu a porozumění přírodních minerálů se silným ekonomickým zájmem. Je navržen několika institucemi se širokou škálou vůdčích schopností v oblasti vědy o jílu. Novinka: Granty mohou být uděleny. Uzávěrka přihlášek je do konce března 2020 -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Zář 2020
Kampus
 
Grupo Tiradentes
Aracaju, Brazílie

Kurz poskytuje konzistentní metodickou teoretický základ pro výuku matematiky vzdělávání v současném kontextu, který umožňuje tvorbu reflexní učitel a badatel.

Kurz poskytuje konzistentní metodickou teoretický základ pro výuku matematiky vzdělávání v současném kontextu, který umožňuje tvorbu reflexní učitel a badatel. -
Magistr
Denní studium
18 měsíce
Portuguese
Bře 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde