MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Přírodní vědy programy umožňují studentům, aby prozkoumala výskyt v přírodě prostřednictvím pozorování, predikci a experimenty. Různá témata mohou být zmíněny, a studenti mohou specializovat v oblastech, jako je biologie, ekologie, astronomie, fyziky, chemie a věd o Zemi.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Las Palmas město je 9. největší ve Španělsku a nachází se na Kanárských ostrovech. To má více než 300.000 obyvatel a má na univerzitě v Las Palmas de Gran Canaria.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria zde!

1 Výsledky v Přírodní vědy, Las Palmas de Gran Canaria Filter

Magisterský titul v oboru správy pobřeží

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Manažerské kurzy 01 September 2020 Denní studium Kombinované španělština Campus forma

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: Master in pobřežní Management. Typ: Mistr. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Čtěte více