MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Španělsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Španělsko

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Přírodních věd se zabývají pochopením přírodních jevů prostřednictvím pozorování a předpovědí. Vědecká metoda a přírodní zákony mohou být pokryty. Přírodovědných oborech zahrnují oblasti, jako je fyziky a biologie, a existuje mnoho dalších.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované magisterské studium Přírodní vědy v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Přírodní vědy v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

14 Výsledky v Přírodní vědy, Španělsko Filter

Vysokoškolské magisterské studium v ​​oblasti nanověd, materiálů a procesů: Chemická technologie na hranicích

Universitat Rovira i Virgili
Kampus Denní studium Kombinované 9 měsíce Září 2020 Španělsko Tarragona + 1 více

Cílem tohoto programu je připravit nové profesionály specializované v oblasti nanotechnologií, materiálů a chemického inženýrství (pocházejících z vysokoškolských diplomů ve všech oborech experimentálních věd a technologií: chemie, chemické inženýrství, biochemie, biotechnologie, fyziky, kvantové chemie , Biologická chemie, mikrobiologie, ...) s jasnou orientací na výzkum ...

Vysokoškolské magisterské studium chemického inženýrství

Universitat Rovira i Virgili
Kampus Denní studium Kombinované 13 měsíce Září 2020 Španělsko Tarragona + 1 více

Tento magisterský titul má za cíl dosáhnout druhé úrovně vzdělání v chemickém inženýrství. Absolventi budou mít vysokou schopnost navrhnout produkty a procesy související s chemickým inženýrstvím. Budou mít rovněž silné profesionální prostředí, protože jejich praxe a diplomové práce budou probíhat především v chemickém průmyslu (tj. V podnicích a organizacích mimo univerzitu).

Interní univerzitní magisterský titul v oboru počítačového inženýrství a matematiky

Universitat Rovira i Virgili
Online forma Denní studium Kombinované 9 měsíce Říjen 2020 Španělsko Tarragona + 1 více

The URV -UOC online magisterský titul v oboru výpočetní techniky a matematiky (Ecim) nabízí interdisciplinární vzdělání v oblasti strojírenství a aplikovaných věd. Program ECiM zahrnuje nejmodernější témata, jako je modelování a simulace počítačů, numerické metody, paralelní a distribuované výpočty, reprezentace znalostí, sítě a grafy a aplikovaná optimalizace. Cílem je připravit studenty na ...

Magistr v mozku a poznání

Universitat Pompeu Fabra Barcelona
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Španělsko Barcelona + 1 více

Jádrem magisterského studijního programu se skládá z výzkumných skupin v Centru UPF je pro mozek a poznání (CBC). Tyto skupiny jsou řízeny renomovaných vědců, v oblastech, jako je výpočetní neurovědy, kognitivní neurovědy, psycholinguistics, vize, vícevjemový vnímání lidského rozvoje a srovnávací poznání. Studenti tak budou vystaveny probíhajících výzkumných projektů na CBC a budou integrovány v jednom ze svých ...

Magisterský titul v oboru územního plánování a životního prostředí

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online forma Denní studium Kombinované 10 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona + 1 více

To vám dává master znalosti a dovednosti, které vám umožní studovat územní plánování a environmentálního managementu a prohloubit ve všech oblastech, které se zabývají vztahy mezi společností a území.

Magisterský titul v oboru správy pobřeží

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Španělsko Las Palmas de Gran Canaria

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: Master in pobřežní Management. Typ: Mistr. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Magistr v neurologologii agresivního chování

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global
Online forma Denní studium Kombinované 9 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid Zamora + 2 více

Magisterský titul v oboru Neurologie agresivního chování je oficiální studijní program II livello (druhá úroveň) Pegasské univerzity v Itálii, který umožňuje přístup k doktorátu díky adaptaci a přijetí k Boloňskému plánu a Evropskému prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA) ).

Magistr v bioetice

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online forma Kombinované 2 roky Přihlašování započato Španělsko Barcelona

Master in Bioethics je akademický program zaměřený na školení odborníků specializovaných na studium a výzkum v bioetice. Program sleduje multidisciplinární metodologii studia z vědeckého, antropologického, etického a právního přístupu.

Mezinárodní Magistr Geotechniky a Základy

Structuralia
Online forma Kombinované Kontaktuj školu Španělsko Španělsko online

Formujte se se Structuralia , vedoucí školicí školou ve španělsky mluvícím světě v oblastech stavebnictví, infrastruktury, energetiky a inženýrství.

Magistr v Neuromanagement a Talent Management

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Kampus Kombinované Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Cílem magisterského studia v oboru Neuromagement a Talent Management je vyškolit generaci vedoucích pracovníků, kteří spolu s neurovědami posilují talent lidských týmů firem. Řízení lidí je nejsložitější částí a tím, že ve společnostech vzniká více konfliktů. Tento mistr vám umožní pochopit procesy chování a nervové mechanismy, skrze které lidé navazují komunikaci v podnikatelském světě, která bezpochyby ovlivní úspěch společnosti. Na rozdíl od jiných postgraduálních programů v oblasti lidských zdrojů existujících na trhu je ISEP jako vedoucí instituce v oblasti psychologie a neurověd.

Master v poruchách neurodevelopmentu

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Kampus Kombinované Kontaktuj školu Španělsko Valencia

Master in Neurodevelopmental Disorders trénuje kvalifikovaných odborníků, vysoce specializovaných na diagnostiku a terapeutický přístup k poruchám, které nejčastěji postihují děti.

Online Master v NeuroCommunication

ESCO E-Universitas
Online forma Denní studium Kombinované 9 měsíce Přihlašování započato Španělsko Granada + 1 více

NeuroCommunication je komunikace z pohledu neurověd. To přináší nové způsoby porozumění a rozvoje lidské komunikace, mnohem hlubší a přesnější. Prohloubení studia lidské komunikace prostřednictvím neurověd je imperativem, který dnes i do budoucna dělá velmi důležitý odborný rozdíl. V tomto programu poskytujeme znalosti, klíče a nástroje pro efektivnější komunikaci v oblasti společnosti, organizací, médií a politiky.

Online Master v NeuroMarketingu

ESCO E-Universitas
Online forma Denní studium Kombinované 9 měsíce Přihlašování započato Španělsko Granada + 1 více

Neuromarketing je kvalitativní skok, který výrazně rozšiřuje tradiční marketing díky pokroku neurověd (věda, která studuje biologii mozku, naše chování, emoce a reakce). Tato disciplína vysvětluje, z hloubky fungování mozku spotřebitelů, jejich postoje, emoce, preference, impulsy a chování k jejich aplikaci v marketingu, což je zvláště důležité pro rozhodování o komunikaci. Konečně tento online Master v Neuromarketingu poskytuje základní nástroje pro aktualizaci profesionálů uspokojující rostoucí a zrychlenou poptávku.

Profesionální Master v GIS (GEOINFORMÁTICA A PROGRAMOVÁNÍ GIS / GEOSPACIAL ANALYSIS)

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Online forma Denní studium Kombinované 19 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Girona + 1 více

Geografické informace jsou v dnešní společnosti strategickým prvkem. Začlenění geografických informačních systémů (GIS) do společností a institucí roste, stejně jako poptávka po kvalifikovaných odbornících pro řízení geoinformačních projektů. V této souvislosti nabízí program UNIGIS profesionální magisterský titul v oboru GIS s cílem zlepšit dovednosti a získat nové dovednosti související s zpracováním, analýzou a správou geoprostorových informací a přizpůsobit je potřebám pracovního světa.