MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Odborná komunikace Demokratická republika Kongo zde!

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Oblast odborné komunikace je navržen tak, aby studentům pomoci naučit se vyjadřovat důležité informace v obchodních souvislostech. To by mohlo zahrnovat oblasti výuky, jako je čtení s porozuměním, psaní, mluvení na veřejnosti, nebo digitální komunikace.

Studenti, kteří chtěli dozvědět o kultuře specifické kuchyně a zábavy se mohou těšit školní docházky v Konžské demokratické republiky (Zair), protože jídlo a hudba jsou dva z země 's nejpopulárnější zábav. Stovky různých etnik nazývají domovské země, a francouzština je nejčastější z 242 mluvených jazyků.

Odborná komunikace v Demokratická republika Kongo. Získejte všechny informace o Odborná komunikace a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Odborná komunikace, Demokratická republika Kongo Filter

Mistr v sociální komunikaci

L’Université Catholique Du Congo
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Francouzština
Kampus

Student této fakulty musí vyvinout vědeckou poctivost vstoupit do vnitřní svět druhého, analytický rozum schopen dostat podstatu zprávy, obecnou kulturou živený dobrou znalost ...

Čtěte více