MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Ochrana spotřebitele Jižní Amerika

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

MSc v oboru záležitosti spotřebitelů chce učit studenty o ochraně spotřebitele a posílení. Zaměřuje se na spotřebitele, sociální a ekonomické prostředí. To vytváří odborníky v oblasti řízení pro záležitosti spotřebitelů, které jsou důležité pro každou organizaci, která poskytuje službu nebo produkt.

Jižní Amerika je čtvrtým největším kontinentem. Je rozdělen politicky do 12 nezávislých zemí. Jižní Amerika je domov pro majestátní pohoří And a tajemné řeky Amazonky. Svět 's největší deštný prales s miliony druhů exotických zvířat, je také nalezený v Jižní Americe.

Kombinované Ochrana spotřebitele Jižní Amerika. Získejte všechny informace o Kombinované Ochrana spotřebitele a obraťte se na školu přímo Jižní Amerika!

1 Výsledky v Ochrana spotřebitele, Jižní Amerika Filter

Profesionálního magisterský titul v chování spotřebitelů

ESPM
Kampus Kombinované Březen 2020 Brazílie Sao Paulo

Odborným magisterský program ve spotřebním chování (MPCC) si klade za cíl vyškolit odborníky schopné pochopit roli spotřeby a spotřebitelů v současné společnosti s důrazem na jejich sociální a kulturní základy s cílem přispět ke zvýšení konkurenceschopnosti organizací a zlepšení kolektivní pohodu.