MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Oceánologie Nový Zéland zde

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Mořské biologie se vztahuje k akademické studium mořského prostředí a života v něm obsažené, včetně rostlin, zvířat a mikroorganismů. Tím, poznávání a pochopení mořských živočichů, jednotlivci přispět ke zlepšení zdravotního stavu planety.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Nejlepší Kombinované Oceánologie v Nový Zéland. Získejte všechny informace o Kombinované Oceánologie a kontaktujte školu v Nový Zéland!

1 Výsledky v Oceánologie, Nový Zéland Filter

Velitel ochrany přírody

Victoria University of Wellington
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Leden 2020 Nový Zéland Wellington + 1 více

Se zvyšujícím se tlakem na mořské prostředí, jak v oblasti jižního Tichomoří, tak v celosvětovém měřítku, jsou požadovány odborníci na zachování a řízení mořských organismů a ekosystémů.